Дилерська мережа DS

Дилерська мережа DS

Глобальне відділення преміального бренду DS від Citroen відбулося 1 червня 2014 року. В Україні ж перший шоурум (в більш вишуканому, в порівнянні з «класичними» автосалонами, форматі DS Store) відкрився 19 липня 2019 року. Офіційним імпортером автомобілів DS в нашій країні є компанія ТОВ «Пежо Сітроен Україна».

Станом на початок 2020 французький бренд DS представлений на території України трьома шоурума: в Києві, в Харкові і у Львові. У кожному з них є можливість ознайомитися з актуальними моделями DS (в тому числі провівши тест-драйв), дізнатися їх комплектації і вартість, отримати інформацію про автомобілі в наявності на складі. Менеджери нададуть повну інформацію щодо способу придбання автомобіля (пряма виплата, кредитування та лізинг, trade-in), страхування і постановки авто на облік.

Кожен з комплексів DS має сервісною станцією, що надає послуги гарантійного та післягарантійного обслуговування. Послуги ці включають як планове ТО, так і більш масштабні види робіт: ремонти двигуна і коробки передач, кузовні та малярні роботи і
т. д. Також тут можна придбати і встановити оригінальні аксесуари бренду DS. 

читать дальше

Контакты

www.dsautomobiles.ua
  1. DS Salon Київ (044) 390-97-77
    Киев, Залізничне шосе, 6
  2. DS Salon Львів (032) 229-55-40
    Львов, вул. Городоцька, 288
  3. DS Store Харків (067) 676-79-87
    Харьков, пр-т Гагаріна, 314б