Дилерська мережа DS

Дилерська мережа DS

DS Automobiles - це преміальний Бренд концерну Stellantis, який з'явився на світовій арені у 2014 році, а на українському ринку - у 2019. Дебютною моделлю бренду став флагманський кросовер DS 7 Crossback - саме такий, який супроводжував французького президента Емманюеля Макрона на його інавгурації в 2017 році, і спеціальна гібридна 4х4-версія якого - броньований DS 7 Crossback Elysee - стала на варті президентського кортежу.

Автомобілі Бренду відрізняються свої авангардним дизайном, високою технологічністю та прискіпливістю у виборі елементів, матеріалів та комплектуючих. Кожна деталь - має свій сенс та значення, що об'єднує автомобіль у єдиний стилістичний ансамбль.

Ще однією метою, якою заручився Бренд, - стала електрифікація модельного ряду, і перші кроки були зроблені ще у 2019 році, коли паралельно з традиційними версіями моделей з конвейера сходили і електричні. Наступним кроком - після 2024 року - стане випуск тільки електричних моделей. В результаті, у 2020 році DS Automobiles став провідним мультиенергетичним Брендом в Європі з найнижчим середнім рівнем викидів CO2 (83,1 г/км) по зрізу на весь модельний ряд пропонованих автомобілів.

Бренд DS Automobiles підтверджує свої «електричні» наміри і у спорті. Це перший виробник преміум-класу, який бере участь в гоночній серії Formula E і виборов два чемпіонські титули поспіль - як в командному заліку, так і серед пілотів. Бренд підтвердив свою подальшу участь в гонках до 2026 року і почав розробку нового покоління більш потужних і ефективних одномісних болідів.

Наразі DS Automobiles поступово розвиває дилерську мережу в Україні та розширює свою присутність у великих містах. Ключовим пріоритетом для Бренду та його представництв є першокласний рівень обслуговування клієнтів та створення унікального досвіду - з моменту, коли ви зайшли у двері автосалону, та на увесь період володіння автомобілями DS.

Якщо ви зацікавлені у купівлі автомобілю DS - завітайте до найближчого дилера або обирайте бажану модель та комплектацію в онлайн-складі .

читати далі

Ціни на моделі DS

Контакти

www.dsautomobiles.ua
  1. DS Salon Київ (044) 390-97-77
    Київ, Залізничне шосе, 6
  2. DS Salon Львів (032) 229-55-40
    Львів, вул. Городоцька, 288
  3. DS Store Харків (067) 676-79-87
    Харків, пр-т Гагаріна, 314б