Оновіть підвіску та гальма зі знижкою у 20%

Своєчасне технічне обслуговування автомобіля - запорука його тривалої та ефективної експлуатації. А разом з OPEL підготувати автомобіль до літа стає ще й вигідно. Адже в період від 11 травня до 30 червня 2020 року в сервісному центрі OPEL в Автоцентр на Столичному всі автовласники зможуть скористатися вигідною пропозицією при обслуговуванні автомобіля, а саме:

  • знижкою у розмірі 20% на запасні частини підвіски і гальмівної системи
  • знижкою у розмірі 20% на роботи із заміни елементів підвіски і гальмівної системи


Саме ходова частина та гальмівна система відповідають за максимальний комфорт, належну керованість та надійне гальмування при швидкій їзді, — а отже за впевненість та безпеку за кермом під час подорожі на далекі відстані!

Зауважте, що на авторизованому сервісі OPEL використовуються лише оригінальні запчастини, що гарантує високу якість деталей, професійний і правильний монтаж та чудові експлуатаційні характеристики.

Записатися на сервіс>>


Справка о компании Opel Автоцентр на Столичному


Контакты: (044) 492-69-77, г. Киев, Столичне шосе, 90
Opel Автоцентр на Столичному«Автоцентр на Столичному» є підрозділом Корпорації "УкрАВТО" і на сьогоднішній день вже понад 15 років займає одну з лідируючих позицій на автомобільному ринку України з продажу автомобілів.
перейти на страницу компании

Последние новости компании


Главное про OPEL Combo LifeГлавное про OPEL Combo Life
Напомним о новой модели OPEL Combo Life. Новый Combo соединил в себе преимущества новой легковой платформы бренда EMP2 и уже проверенной миллионами километров Platform G5 от модели.

Готовы принять любой вызов – Opel Combo Cargo и Opel Vivaro теперь с полным приводом 4х4!Готовы принять любой вызов – Opel Combo Cargo и Opel Vivaro теперь с полным приводом 4х4!
Есть водители-профессионалы, которые требуют от фургонов Opel не только лучшие в классе показатели грузоподъемности или топливной экономичности, но также и нечто большее – им нужна максимальная проходимость!

Полный азарта: новый Opel Mokka – электрический и заряжающий!Полный азарта: новый Opel Mokka – электрический и заряжающий!
Электрический привод без выбросов СО2, плюс энергичный и «заряжающий» характер – вот что такое Новый Opel Mokka.