Новий дилерський центр Opel в складі Автомобільного Мегаполісу НІКО

Шановні прихильники бренду Opel, зустрічайте новий дилерський центр Opel «НІКО Діамант» в складі Автомобільного Мегаполісу НІКО на Бориспільському шосе, 13-ий км!

 

Дилерський центр надає повний спектр послуг з придбання і обслуговування автомобілів марки Opel. У нас ви можете з комфортом вибрати автомобіль, отримавши професійну консультацію щодо будь-якої авто з модельного ряду, а в подальшому - якісне обслуговування.

Ми пропонуємо:

  • Вигідні умови придбання авто
  • Найактуальніші пропозиції сервісу
  • Можливість придбання авто в кредит або лізинг
  • Послуга Trade-In
  • Офіційний сервіс
  • Шинний готель

З нагоди відкриття пропонуємо особливі бонуси для нових клієнтів– зимова гума до нового авто, та перше ТО у подарунок!*

Чекаємо Вас за адресою: Бориспільське шосе, 13-ий км.

Подробиці ви можете дізнатися за телефоном: (044) 392 44 40.

Переходьте за посиланням та долучайтесь до Facebook cпільноти та дізнавайтесь першим про головні події бренду Opel!

*Спеціальні пропозиції діють в дилерському центрі Opel «НІКО Діамант» в період з 15.11.2019 р по 29.02.2020 р. Під подарунком мається на увазі можливість придбання зимового комплекту коліс за 1.20 грн з НДС та проходження першого технічного обслуговування додатково за 1.20 грн з НДС. В акції приймають участь шини марки: Tigar. Акція не сумується з іншими спеціальними пропозиціями і діє при підписанні договору купівлі-продажу з 15.11.2019р. по 29.02.2020 р.


Справка о компании Opel Автоцентр на Столичному


Контакты: (044) 492-69-77, г. Киев, Столичне шосе, 90
Opel Автоцентр на Столичному«Автоцентр на Столичному» є підрозділом Корпорації "УкрАВТО" і на сьогоднішній день вже понад 15 років займає одну з лідируючих позицій на автомобільному ринку України з продажу автомобілів.
перейти на страницу компании

Последние новости компании


Главное про OPEL Combo LifeГлавное про OPEL Combo Life
Напомним о новой модели OPEL Combo Life. Новый Combo соединил в себе преимущества новой легковой платформы бренда EMP2 и уже проверенной миллионами километров Platform G5 от модели.

Готовы принять любой вызов – Opel Combo Cargo и Opel Vivaro теперь с полным приводом 4х4!Готовы принять любой вызов – Opel Combo Cargo и Opel Vivaro теперь с полным приводом 4х4!
Есть водители-профессионалы, которые требуют от фургонов Opel не только лучшие в классе показатели грузоподъемности или топливной экономичности, но также и нечто большее – им нужна максимальная проходимость!

Полный азарта: новый Opel Mokka – электрический и заряжающий!Полный азарта: новый Opel Mokka – электрический и заряжающий!
Электрический привод без выбросов СО2, плюс энергичный и «заряжающий» характер – вот что такое Новый Opel Mokka.