Выбрать регион:

Автосалоны Житомира


Добавить автосалон

Добавить автосалон
Начните год с удачной покупки в SUZUKI ХАРЬКОВ АЛЬФА-М ПЛЮС! цены на Suzuki в Харькове – СНИЖЕНЫ !Начните год с удачной покупки в SUZUKI ХАРЬКОВ АЛЬФА-М ПЛЮС! цены на Suzuki в Харькове – СНИЖЕНЫ !

С 02 января 2019 года действуют специальные, привлекательные цены на автомобили Suzuki в автосалоне официального дилера Suzuki в Харькове, компании «АЛЬФА-М ПЛЮС» на проспекте ГАГАРИНА, 314-Б!


Спеціальні пропозиції на автомобілі Mazda 2018 року випуску в дилерському центрі Mazda «ВіДі-Скай» на Кільцевій!Спеціальні пропозиції на автомобілі Mazda 2018 року випуску в дилерському центрі Mazda «ВіДі-Скай» на Кільцевій!

Спеціальні пропозиції на автомобілі Mazda 2018 року випуску в дилерському центрі Mazda «ВіДі-Скай» на Кільцевій!


Фінальний розпродаж автомобілів SUZUKI 2018 р.в. у «Віді гранд» на кільцевійФінальний розпродаж автомобілів SUZUKI 2018 р.в. у «Віді гранд» на кільцевій

Тільки до 31 січня 2019 року встигни придбати SUZUKI 2018 р.в. на фінальному розпродажі в офіційного дилера Suzuki «ВіДі Гранд» на Кільцевій! Знижки на обмежений склад автомобілів 2018 р.в. сягають до 86 400 грн1.


Знижка 12% на комерційні автомобілі Volkswagen!Знижка 12% на комерційні автомобілі Volkswagen!

Час отримати знижку в автосалоні "КарпатиАвтоцентр" на комерційні автомобілі Volkswagen! Обирайте потрібен автомобіль із наведеного списку та отримайте знижку до 12%!


КАСКО там, де VolkswagenКАСКО там, де Volkswagen

Купуйте Polo sedan і Passat в кредит або лізинг та отримаєте КАСКО на рік.