Выбрать регион:

Автосалоны Харькова


Добавить автосалон

Добавить автосалон
Официальный дилер автомобилей СITROЁN в Одессе предлагает приобрести автомобили тестового парка с выгодой до 25 000 грн.!Официальный дилер автомобилей СITROЁN в Одессе предлагает приобрести автомобили тестового парка с выгодой до 25 000 грн.!

Автомобили, которые доступны к приобретению: кроссовер комфорт-класса CITROЁN C5 Aircross по цене 625 810 грн.; динамичный CITROЁN C4 по цене 555 180 грн.; седан CITROЁN С-Elysee по цене 356 430 грн.


KIA оголошує вигоду 500 Євро на Sportage 2019 року випуску!KIA оголошує вигоду 500 Євро на Sportage 2019 року випуску!

Напередодні весни квиток у світ власників KIA Sportage стає доступнішим на 500 Євро. До кінця березня обмежений склад кросоверів 2019 року випуску пропонується за спеціальною ціною, що робить Sportage ще більш вигідним придбанням.


Акція березняАкція березня

Пропозиція березня для вашої SKODA


Лучшие цены на Hyundai Elantra, Kona, Tucson и Santa Fe в автоцентре Паритет!Лучшие цены на Hyundai Elantra, Kona, Tucson и Santa Fe в автоцентре Паритет!

До 28 февраля предлагаем воспользоваться специальным предложением на модели Elantra, Kona, Tucson и New Santa Fe. Приобрести эти автомобили по выгодным ценам можно в автоцентре «Паритет» на Автозаводской, 24.


Привабливі цінові пропозиції на привабливий хетчбек SEAT IbizaПривабливі цінові пропозиції на привабливий хетчбек SEAT Ibiza

У дилерській мережі SEAT в Україні діють привабливі цінові пропозиції на стильний міський хетчбек SEAT Ibiza із вигодою орієнтовно від 8%.