Выбрать регион:

Автосалоны Мариуполя


Добавить автосалон

У нас пока нет информации от автосалонов Мариуполя. Если Вы хотите добавить салон из Мариуполя в наш каталог, обратитесь в отдел по работе с автосалонами

.


Добавить автосалон
Ioniq Electric став доступнішим!Ioniq Electric став доступнішим!

В автоцентрі Паритет Ви можете скористатися вигідною пропозицією на покупку екологічного седана від Hyundai - Ioniq Electric. Вигода на цей автомобіль досягає до 99 800., а вартість стартує від 770 100 грн.


Автомобілі Mitsubishi * В кредит зі cтавкою 0,01% на три роки в «Ніко Діамант»Автомобілі Mitsubishi * В кредит зі cтавкою 0,01% на три роки в «Ніко Діамант»

«НІКО Діамант», офіційний дилер Mitsubishi в Києві і Київській області, нагадує про кредитну програму для всіх автомобілів Mitsubishi.


«НІКО Форвард Мегаполіс» пропонує спеціальні кредитні умови на Ford Mondeo«НІКО Форвард Мегаполіс» пропонує спеціальні кредитні умови на Ford Mondeo

«НІКО Форвард Мегаполіс», офіційний дилер Ford в Києві та Київській області, пропонує вигідні кредитні умови для придбання Ford Mondeo - 0,01% на 3 роки.


Новий T-Roc. Твій наступний крокНовий T-Roc. Твій наступний крок

Як і личить першому кросоверу T-Roc поєднує в собі практичність SUV та спритність хетчбека.


Бренд KIA в Украине запускает специальный проект для поклонников автомобилей и футболаБренд KIA в Украине запускает специальный проект для поклонников автомобилей и футбола

В период с 20 апреля по 20 июля бренд KIA в Украине приглашает любителей футбола принять участие в акции «Вболівай разом з KIA!»