Выбрать регион:

Автосалоны Мариуполя


Добавить автосалон

У нас пока нет информации от автосалонов Мариуполя. Если Вы хотите добавить салон из Мариуполя в наш каталог, обратитесь в отдел по работе с автосалонами

.


Добавить автосалон
Спеціальна пропозиція на модельний ряд Nissan!Спеціальна пропозиція на модельний ряд Nissan!

У 2019 році діє спеціальна пропозиція для автомобілів New Nissan X-Trail 2019 - вигода до 60 883 грн! * Вартість від 538 380 грн. *


Сервісна програма Hyundai - комплексна діагностика за 300 грн. в автоцентрі Паритет!Сервісна програма Hyundai - комплексна діагностика за 300 грн. в автоцентрі Паритет!

Підготуйте ваш автомобіль Hyundai до зими за вигідною сервісної програмою «Winter is coming», в період з 15 жовтня по 30 листопада 2019 в автоцентрі Паритет на Автозаводській, 24.


Завітай на Осінній Сервіс Тойота!Завітай на Осінній Сервіс Тойота!

в Тойота на Столичному з 15 жовтня по 30 листопада 2019 року


Подготовь свой KIA к зиме с выгодой до 8% на популярные расходные материалы!Подготовь свой KIA к зиме с выгодой до 8% на популярные расходные материалы!

C 23 сентября по 22 ноября в официальной дилерской сети «Фалькон-АВТО» действует специальное сервисное предложение для владельцев автомобилей KIA.


Экономь -20% на сервисе от УкрАВТОЭкономь -20% на сервисе от УкрАВТО

І як би не хотілося нам літнього тепла, та з кожним осіннім ранком стає все прохолодніше, світловий день скорочується, і вже зовсім скоро середньодобова температура стане нижчою за +7℃.