Выбрать регион:

Автосалоны Хмельницкого


Добавить автосалон
Дилерская сеть Nissan
в Хмельницком
Дилерская сеть Skoda
в Хмельницком

Добавить автосалон
Ціна, яка «не колеться»: на CITROЁN С4 CACTUS оголосили знижку   30 000 грнЦіна, яка «не колеться»: на CITROЁN С4 CACTUS оголосили знижку 30 000 грн

Дилерський центр "НІКО Авант" у грудні оголошує спеціальну знижку на комфортний хетчбек C4 Cactus! Тепер вартість автомобіля в максимальній комплектації SHINE стартує від 480 800 грн.


Сезон комфорту в «НІКО АВАНТ» розпочато!Сезон комфорту в «НІКО АВАНТ» розпочато!

"НІКО Авант", офіційний дилер Citroеn в Києві і Київській області, оголошує про зниження цін на сучасні та популярні кросовери Citroën.


«НІКО Істлайн Мегаполіс» оголошує нові ціни на Suzuki Vitara та Suzuki SX4«НІКО Істлайн Мегаполіс» оголошує нові ціни на Suzuki Vitara та Suzuki SX4

«НІКО Істлайн Мегаполіс» офіційний дилер Suzuki в Києві і Київській області, оголошує про зниження цін на популярні кросовери Suzuki Vitara та Suzuki SX4.


Нові передноворічні ціни на автомобілі MitsubishiНові передноворічні ціни на автомобілі Mitsubishi

Офіційний дистриб'ютор автомобілів Mitsubishi в Україні ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна» оголошує нові передноворічні ціни зі значною вигодою.


Найкраща ціна року на SUZUKI VITARA в Альфа-М Плюс на пр. Гагаріна, 314-Б!Найкраща ціна року на SUZUKI VITARA в Альфа-М Плюс на пр. Гагаріна, 314-Б!

Автосалон Suzuki Альфа-М Плюс на пр.Гагаріна,314-б, офіційний дилер автомобілів і мототехніки SUZUKI в Харкові, розпочав новорічні святкові дні!