ПЕЖО ЦЕНТР ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ «Торговий дім Євромоторс»

В автосалоні нашої компанії окрім підбору автомобіля, допомоги у оформленні кредиту на купівлю, страхування цивільної відповідальності та добровільного страхування транспортного засобу, допомоги у реєстрації авто в Сервісних Центрах МВС. Клієнти, існуючі та майбутні, можуть ознайомитися з особливостями та вимогами сервісного обслуговування автомобілів PEUGEOT, підібрати додаткове обладнання та аксесуари. Впродовж 2018 року збудовано нове приміщення автосалону відповідно до вимог компанії PEUGEOT.

Сервісний центр оснащений 8 технічними постами обслуговування автомобілів, з яких 6 відведено під проведення планових технічних оглядів автомобілів та 2 спеціалізованих технічних постів по роботі з електричними схемами автомобілів Peugeot.

Станція технічного обслуговувуння, відповідає вимогам гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів компанії PEUGEOT. Сервісний центр виконує повний цикл обслуговування автомобілів, пропонуючи спектр послуг по технічному обслуговуванню автомобілів PEUGEOT, виконання складних кузовних та малярних робіт. Працівники СТО починаючи з часу створення компанії періодично проходять тренінги, підвищуючи рівень майстерності та поглиблюючи технічні знання. Також на сервісному центрі можна придбати будь які запасні частини та аксесуари до автомобілів Пежо.

Подивитись онлайн склад автомобілів

Записатись на тест-драйв

Отримати консультацію менеджера

Записатись на сервіс

читати далі

Ціни на моделі Peugeot

Контакти

peugeot.km.ua
  1. ПЕЖО ЦЕНТР ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ «Торговий дім Євромоторс» (067) 007-75-11
    Хмельницький, вул. Трудова, 2а