Дилерська мережа Opel

Дилерська мережа Opel 0 800 500 179

У 2019 році бренд Opel пережив в Україні масштабне «перезавантаження», якому передував перехід цього німецького автовиробника у володіння французької Groupe PSA (відомою у нас по автомобілях Peugeot, Citroën, DS). З першого січня 2019 року офіційним імпортером автомобілів Opel в Україні є представництво Групи PSA.

Ця подія вплинула і на дилерську мережу Opel в нашій країні. Додаються нові центри, а вже існуючі пройшли перевірку на відповідність стандартам. Змінилася і айдентика бренду. У результаті станом на середину 2020 року мережа Opel налічує десять шоурумов (три в Києві, Львів, Хмельницький, Одеса, Харків, Полтава, Дніпро, Запоріжжя). Крім того, є і чотири сервісні партнери (два в Києві, Івано-Франківськ, Житомир), обслуговування у яких дозволить зберегти гарантію на автомобіль.

Офіційні дилерські центри бренду надають широкий набір послуг. Доступні консультації про актуальний модельний ряд, ціни на різні комплектації конкретних моделей, способи сплати (кредитування або можливість використати trade - in), організації тест-драйвів. Станції технічного обслуговування забезпечують гарантійний і післягарантійний сервіс: діагностику, ремонт, установку нових деталей, а також кузовні роботи. Крім того, клієнти можуть розраховувати і на підбір якісних деталей, за що відповідають відділи оригінальних запчастин і аксесуарів.

читать дальше

Цены на модели Opel

Контакты

www.opel.ua
  1. Opel Центр Київ «Автохаус Віпос» (044) 230-05-00
    Киев, вул. Сім'ї Хохлових, буд. 9а
  2. Opel Центр Київ «НІКО Діамант» (044) 392-44-40, (044) 392-44-41
    Киев, Бориспільске шосе, 13-й км
  3. Opel Центр Київ «Автоцентр на Столичному» (044) 499-96-18
    Киев, Столичне шосе, буд. 90