Дилерська мережа Opel

Дилерська мережа Opel 0 800 500 179

OPEL - це істинно німецький бренд із багатою 120-річною історією та сильними позиціями на міжнародній арені. Марка почала підкорення українського ринку ще у 90-х роках та досі завойовує нових прихильників.

Дилерські центри бренду є по всій території України і покривають ключові районні центри. З кожним роком відкриваються нові представництва, щоб OPEL став ближче до кожного клієнта.

В нових, сучасних та просторих автоцентрах Opel представлений повний модельний ряд легкової та комерційної техніки, доступний для українського ринку, в тому числі - наявність автомобілів для тест-драйву. Кваліфіковані консультанти допоможуть у виборі моделі та комплектації і нададуть професійну консультацію з питань придбання авто в кредит або за лізинговою схемою. Також можна скористатися послугою trade-in.

При кожному ДЦ є своя сервісна станція, яка забезпечує високу якість всіх видів робіт з діагностики, сервісного обслуговування і ремонту автомобілів, зокрема кузовних робіт. Також регулярно запускаються вигідні сервісні акції для автомобілів на гарантії та автомобілів, термін гарантії на які вийшов. Власники автомобілі 3+ можуть використовувати у ремонті альтернативну економ-лінійку запчастин Eurorepar, яка сертифікована концерном Stellantis та по якості не поступається оригіналу.

Обирайте найближчого дилера на сайті opel.ua та ласкаво просимо! Також ви можете записатись на тест-драйв або замовити персональну консультацію менеджера.

читати далі

Ціни на моделі Opel

Контакти

www.opel.ua
  1. Opel Центр Київ Автохаус Віпос (044) 230-05-00
    Київ, вул. Сімї Хохлових, буд. 9а
  2. Opel Центр Київ НІКО Мегаполіс (044) 392-44-40, (044) 392-44-41
    Київ, Бориспільске шосе, 13-й км
  3. Opel Центр Київ Автоцентр на Столичному (044) 499-96-18
    Київ, Столичне шосе, буд. 90