Дилерська мережа Mitsubishi

Дилерська мережа Mitsubishi

ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА» офіційниї Дистрибютор автомобілів ТМ «Mitsubishi» в Україні.

Основними видами діяльності дистриб'ютора є оптова і роздрібна торгівля автомобілями та запчастинами до них, технічне обслуговування і ремонт автотранспортних засобів.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА» орієнтовано на постійне підвищення рівня задоволеності існуючих і потенційних покупців автомобілів ТМ «Mitsubishi», надання споживачам повного комплексу послуг з придбання автомобілів і післяпродажного обслуговування, а також супутніх фінансових послуг.

Завданнями дистриб'ютора є забезпечення населення України якісної, економічним, екологічним та інноваційним продуктом, яким є автомобілі Mitsubishi.

Мета компанії «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА» - забезпечити максимальний рівень взаємодії з виробником, ТМ «Mitsubishi», надавати якісне гарантійне і післягарантійне обслуговування автомобілів ТМ «Mitsubishi», забезпечення постачань та наявності складі оригінальних запчастин і аксесуарів.

Компанія має розвинену мережу дилерських центрів по всій Україні, а також авторизований дилерський центр на території республіки Молдова.

читати далі

Ціни на моделі Mitsubishi

Акції компанії

Контакти

www.mitsubishi-motors.com.ua
  1. Автомир - Винница (0432) 55-72-30
    Вінниця, г. с. Винницкие Хутора, Немировское шоссе, 94 А
  2. Автоальянс-Запад (0332) 28-30-00
    Луцьк, ул. Карпенко-Карого, 17
  3. Аэлита (096) 40-727-40, (096) 40-727-04
    Кривий Ріг, бульвар Вечерний,15