5 років гарантії на автомобілі Mitsubishi. Будь впевнений у своєму автомобілі.

Щодня ми стикаємося з десятком викликів. Зустрічі, сімейні клопоти, значні життєві події, відрядження та подорожі. Перебуваємо в безперервному русі, коли треба скрізь встигнути вчасно. І важливим критерієм є справний автомобіль, який завжди буде на ходу. Будьте впевнені у своєму автомобілі Mitsubishi з офіційною 5-річною гарантією від виробника*. Плануйте життя, а не витрати на відвідування СТО.

 

Офіційна гарантія 5 років або 100 тисяч кілометрів пробігу* на автомобілі Mitsubishi діє на весь модельний ряд. На перші 2 роки обмеження пробігу не застосовується. Гарантія розповсюджується на нові автомобілі, придбані в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні.

Переваги офіційної 5-річної гарантії від виробника:

  • Деталі автомобіля, які мають виробничий недолік, будуть відремонтовані або замінені в гарантійний період безкоштовно офіційним дилером Mitsubishi Motors в Україні,
  • Велика мережа Дилерських центрів та наявність власних складів запасних частин дозволяє виконати ремонт з мінімальними втратами часу,
  • Гарантійне обслуговування автомобілів проводять сертифіковані фахівці офіційної дилерської мережі Mitsubishi Motors, які оперативно проконсультують стосовно гарантійного випадку,
  • Ремонти за гарантією виконуються виключно з використанням оригінальних запасних частин,
  • Виконання ремонту завжди підтверджується актом виконаних робіт.

* Означає надання гарантії на нові автомобілі ТМ «Mitsubishi» (крім «Outlander PHEV»), придбані на Території до 31.12.2021 р. вкл., строком на 5 років або 100 000 км пробігу, залежно, що настане раніше, з дати початку гарантії, вказаної в Меморандумі про реєстрацію. На перші 24 місяці обмеження щодо пробігу не застосовується. Деталі на mitsubishi-motors.com.ua.


Довідка про компанію Дилерська мережа Mitsubishi


Контакти: , м. Київ

Дилерська мережа MitsubishiТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА» офіційниї Дистрибютор автомобілів ТМ «Mitsubishi» в Україні.
перейти на сторінку компанії

Останні новини компанії


5 років гарантії на автомобілі Mitsubishi. Будь впевнений у своєму автомобілі.5 років гарантії на автомобілі Mitsubishi. Будь впевнений у своєму автомобілі.
Офіційна гарантія 5 років або 100 тисяч кілометрів пробігу* на автомобілі Mitsubishi діє на весь модельний ряд.

Eclipse Cross 2021: Всеукраїнська онлайн-презентація нового міського кросовера від Mitsubishi MotorsEclipse Cross 2021: Всеукраїнська онлайн-презентація нового міського кросовера від Mitsubishi Motors
Всеукраїнська презентація нового Mitsubishi Eclipse Cross пройде 27 квітня, о 12.00, на офіційному YouTube-каналі Mitsubishi Motors в Україні. Запрошуємо переглянути презентацію.

Сервіс Mitsubishi - офіційно та надійноСервіс Mitsubishi - офіційно та надійно
ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА» має широку мережу офіційних сервісних центрів обслуговування автомобілів Mitsubishi по всій Україні, де власники мають змогу отримати якісні послуги з ремонту та кваліфіковану консультацію спеціаліста.