За кермом святкового настрою: автомобілі Mitsubishi доступні з вигодою до 100 000 грн

ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна», офіційний дистриб'ютор автомобілей Mitsubishi в Україні, заявляє про нові спеціальні умови на весь модельний ряд. Тепер японські позашляховики доступні з вигодою до 100 000 грн, що, безумовно, стане приємною новиною для тих, хто планує придбати автомобіль перед новорічними святами. Дані умови будуть діяти протягом 31 грудня 2018 р.

 

Так, флагманський позашляховик Pajero Sport із дизельним двигуном 2,4 л в комплектації Intense, доступний з максимальною вигодою до 100 000 грн*, за ціною 1 155 000 грн. Pajero Sport пройшов випробування в суворих зимових умовах і впевнено тримається на дорозі завдяки системі SUPER Select 4WD-II, що актуально для українських зим з перепадами температур і зледенілими дорогами. Також позашляховик порадує «теплими опціями» як для водяю, так і для пасажирів: підігрів керма, заднього скла, а також як передніх, так і задніх сидінь.

Компактний кросовер ASX в максимальній комплектації INSTYLE з дволітровим бензиновим двигуном доступний з вигодою 67 000 грн* за ціною 739 000 грн. Кросовер зі спортивною зовнішністю порадує комфортним салоном з обігрівом передніх сидінь зі штучної шкіри з червоною прострочкою і мультимедійною системою Mitsubishi Connect, яка дозволяє відобразити вміст екрану мобільного телефону на дисплеї мультимедійної системи. Взимку також будуть корисні системи курсової стійкості і антипробуксовочна система, що допомагають водієві зберегти контроль і керованість автомобіля навіть за складних дорожніх умов.

Один із улюбленців українських водіїв - Mitsubishi Outlander - доступний з вигодою від 50 000 до 89 000 грн*. Ціна стартує від 626 000 грн. Уже в базовій комплектації є антиблокувальна система гальмування ABS + EBS, система допомоги при екстреному гальмуванні BRAKE ASSIST, а також система курсової стійкості і антипробуксовочна система, що забезпечують передбачуване керування автомобілем навіть на засніженій дорозі.

Також новий кросовер Eclipse Cross, який нещодавно визнали автомобілем року в Японії 2019 за версією Асоціації журналістів і автоекспертів Японії, доступний з вигодою від 31 000 до 74 000 грн*. Зокрема, автомобіль у максимальній комплектації ULTIMATE з 1,5-літровим бензиновим двигуном в грудні коштує 995 000 грн. У даній комплектації доступний повний пакет опцій зимового комфорту, починаючи від підігріву передніх і задніх сидінь і закінчуючи обігрівом керма і лобового скла. У той же час фірмова система повного приводу Super All Wheel Control System, дозволить вибрати режим Сніг (Snow) і з упевненістю продовжити шлях на засніжених українських дорогах.

* Під вигодою мається на увазі надання спеціальної ціни на автомобілі ТМ «Mitsubishi» Pajero Sport AT в комплектації Intense. Пропозиція діє у період з 01.12.2018 по 31.12.2018 року включно в офіційній дилерській мережі Mitsubishi на території України, крім тимчасово окупованих територій та зони проведення ООС. Кількість автомобілів обмежена, їх зовнішній вигляд може відрізнятися від розміщеного на рекламних матеріалах.

** Означає надання гарантії на нові автомобілі ТМ «Mitsubishi» строком на 5 років (60 місяців) або 100 000 км пробігу, залежно від того, що настане раніше, з дати першого продажу кінцевому споживачу. На перші 24 місяці обмеження щодо пробігу не застосовується. Пропозиція поширюється на автомобілі ТМ «Mitsubishi» (крім моделі «Outlander PHEV»), придбані в офіційній дилерській мережі MITSUBISHI на Території, до 31 грудня 2018 року включно.


Справка о компании Дилерская сеть Mitsubishi

Дилерская сеть MitsubishiООО «ЭМ ЭМ СИ УКРАИНА» официальным Дистрибютором автомобилей ТМ «Mitsubishi» в Украине.
Регион: Киев. Контакты:

Последние новости компании


Mitsubishi прекращает поставку новых авто в ЕвропуMitsubishi прекращает поставку новых авто в Европу
Об этом в понедельник сообщается на официальном сайте Mitsubishi Motors.

На базе Mitsubishi L200 создали автомобиль экстренной медицинской помощи Reform INFINAНа базе Mitsubishi L200 создали автомобиль экстренной медицинской помощи Reform INFINA
Украинская компания создала на базе пикапа Mitsubishi L200 первый специализированный автомобиль экстренной медицинской помощи INFINA, который должен решить проблему с мобильностью медицинского персонала в регионах

Крутой на подъем! В Украине стартуют продажи нового Mitsubishi PAJERO SPORTКрутой на подъем! В Украине стартуют продажи нового Mitsubishi PAJERO SPORT
Официальный дистрибьютор Mitsubishi Motors в Украине, компания «ЭМ ЭМ СИ Украина» объявляет о старте продаж нового Mitsubishi PAJERO SPORT с 1 февраля 2020г.