Отзывы Daewoo Nexia

Ивано-Франковск
1.5 электро/бензин, MT
2008, 151.000км
+4 / -0 Daewoo Nexia 2008

За критерієм ціна-якість, машина ідеальна. Всі 150тис. км. на газу. До мотора ні одного разу ніхто не заглядав, навіть прокладок не міняв. Сочиться масло на 2-му цил., але то проблема всіх деу і заміна нічого не допоможе. По ходовій: замінив обидві шарові на 70тис, стойки передні поміняв на 80 ти читать отзыв

Виктор
Виктор
Кривой Рог
2013, 45.236км
+1 / -2 Daewoo Nexia 2013

Машина ok!!! Саме то для наших доріг. Ціна в зрінянні з нашими машинами теж... - хотілося б дишевше. Тільки ми ж ... не узбеки. В Узбекистані вона 5000 баксів в магазині коштує. б-у 1000 зелених до 100 тис. пробігу. Ну хвате про ціни, поговоримо про машину. Розхід пального 7.5 по місту і 8 взимку читать отзыв

Петр
Петр

Ровно
2008, 83.000км
+7 / -0 Daewoo Nexia 2008

Доброго дня! Нексія 16 клапанів. Почну з підвіски, Підвіска відносно надійна, впринципі при нормальній експлуатації до заміни стійок і тд, тисяч 100 я думаю проїде, але є одна болячка це задні пружини, які лопають майже у всіх, були замінені на 50 тисячах, повідламувалось по ондному нижньому витку,  читать отзыв

DIMA BASARABA
DIMA BASARABA

Тернополь
2012, 2.500км
+4 / -1 Daewoo Nexia 2012

Взяв цю бричку з салона, вибирав між ЗАЗ Сенсом і нею, ваза не розглядав принцепіально, брав у лютому - була знижка на 5тис гр, купив її за 65 тис разом зі знишкою, на 7тис дорожче ніж Сенс, але воно того варте і багажник більше і мотор від древнього опеля, краще від старого німця ніж від десятилітн читать отзыв

Родион
Родион
Первомайск
1.5 бензин + ГБО, MT
2008, 240.000км
+3 / -0 Daewoo Nexia 2008

Отличное бюджетное авто. Стоят амортизаторы газ-масло из-за это жестко в городе по ямам ездить. Достаточно надежная, на цепях едет почти как внедорожник :-) Поменял уже очень многое, да и ржавчинка полезла на дверях и порогах. Все равно доволен автомобилем, считаю за эти деньги (54000 грн в 2008г читать отзыв

новые отзывы о Daewoo Nexia