Відгук Daewoo Nexia 2013 1.5 бензин механічна

26.02.2015
Daewoo Nexia N150
Daewoo Nexia

Рік, пробіг: 2013, 45.236 км

Машина ok!!! Саме то для наших доріг. Ціна в зрінянні з нашими машинами теж... - хотілося б дишевше. Тільки ми ж ... не узбеки. В Узбекистані вона 5000 баксів в магазині коштує. б-у 1000 зелених до 100 тис. пробігу.

Ну хвате про ціни, поговоримо про машину. Розхід пального 7.5 по місту і 8 взимку з невеличким прогрівом - довго не грію. Ходова и двигло бомба. В такі ями вскакував шо думав все повідлітає. Та ні Даже ходова хоть би хни. Спеціально їздив на діагностику після того. Діски на 14 дюймів, ризина 185/60 Continental ContiComfortContact. Я на машинах не їздю, я літаю. Наскільки хороша ходова шо діски не погнув ні разу. Да, діски не всі підходять, краще помірять, а потім куплять ЕТ- виліт тільки - 49 тому, що на передку зажимає супорта. Взимку на зимовій ризині Michelin Alpin A4 вообще клас - керованість суперська.

Херовий Салон малий для наших баб з заді. Спереді так собі - на мій погляд в Матізі краще. Вмене був Матіз можу сказати з впененістю. Двері передні, посадка для крупної людини не підходять. Багажник великий, але для чого. Баштана вже нема сапи возить.

Ходова. Кліринс.

Салон менший чим у Матіза.

Порада покупцеві: Я впенений, шо за ВАЗи та Ланоси краща.

Обговорити відгук про Daewoo Nexia N150 2013

Daewoo Nexia

Россия, Нижний Новгород
14.01.2013

Всем добрый день! Хочу рассказать про авто под названием Дэу Нексия. Авто хотел давно, ездил на очень многом, была шестерка давно, разбил в мясо, 2 года за рулем не сидел! У родителей Нива и Фолик, бы читати відгук

Украина, Запорожье
02.01.2014

Здравствуйте владельцы Нексий, будущие владельцы, а также просто читатели. Приобрел свою Нексию в августе прошлого года, пробег сейчас еще малый 2283км, бегает отлично. Хотел взять Богдан, тоесть 10-к читати відгук

Продаж б/у Daewoo

Daewoo Lanos 2008 Daewoo Lanos 3500$ 2008