Відгук Daewoo Nexia 2008 1.5 бензин механічна

Петр

Ровно

27.01.2014

Рік, пробіг: 2008, 83.000 км

Доброго дня! Нексія 16 клапанів. Почну з підвіски, Підвіска відносно надійна, впринципі при нормальній експлуатації до заміни стійок і тд, тисяч 100 я думаю проїде, але є одна болячка це задні пружини, які лопають майже у всіх, були замінені на 50 тисячах, повідламувалось по ондному нижньому витку, поставили підсилені каяба, про проблему забули, ще була одна заміна, переднього правого підшипнина, по моїй вині, влетів при гальмуванні в яму, доречі від того чи мотор 8 кпапанний чи 16 клапанний і різний розмір підшипника у 8 кл розмір колісних дисків R 13, у 16 кл R14, відповідно і різне навантаження і різний розмір підшипника. Тепер про двигун, двигун впринципі надійний, я думаю до кап ремонту 500 тисяч пройде, але є ще одна болячка прокладка під гбц, чи вони її на заводі не дотискають, чи що, декому допомагає дотискання, а у декого стає ще гірше, через це було вирішено замінити прокладку, раджу використовувати при збиранні тільки оригінальну прокладку під клапанну кришку, бо вона пластмасова, ще у багатьох людей які активно натискають на акселератор пробиває клапанну прокладку, при заміні прогладки гбц, болти якими затискається головка, можка ставити ті самі, вони не витягуються, і не лопають. Розхід палива ну це окреме питання по місту менше 9.3 не виходить, трасса в залежності від швидкості і завантаженості, при 2 людях і 90 км 5.5, при двох людях і 130 7.4 при повному завантаженні і швидкості 100-110 - 6.4-7.0, на мою думку найкраще двигун працює на 92 бензині заправленому на WOg. Салон не найкращий і по матеріалам і по якості збирання, і по місцю для ніг задніх пасажирів. Кузов концервна банка, є мілкі сліди корозій, навіть не корозії, а появляння пупиришок в деяких місцях але не критично. Якщо комусь допоможе відгук буду радий.

Великий багажник, надійний двигун, комфортна підвіска.

Слабкі задні пружини, прокладка під гцб, та клапанною кришкою, поганий метал кузова.

Порада покупцеві: За ці гроші ннормальний автомобіль, в дорозі не підвів.

Обговорити відгук про Daewoo Nexia 2008

Sasha27

У моего отца тоже Нексия 2008 года 1.5 16клп. Недавно заменили пружины, лопнули нижние витки (пробег 60тис.), задние амортизаторы. Передняя подвеска в идеале. Машина вечно перегружена. Отец доволен на все 100. За свои деньги хорошая машина .

ZXC123qwe

Авто хорош, но металл кузова плох.

Sasha27

По металу еще не чего не видно, может покажет себя по позже через..... на данный момент машине 6 лет.

shumacher

по кузову у всех наверно одна и та же проблема но бороться можно .Я пороги обработал антигравием все скрытые полости залил СТП но в этом году все придеться повторить

Павел
13.10.2008

Купил автомобиль в мае 2008г.проехал 15000км , сделал обработку, поставил сигнализацию, машина замечательная, хорошо входит в повороты, прекрасно держит дорогу, не так давно полетел моторчик стекло-омывател читати відгук

10.11.2008

Купил в конце августа Дэу Нексию № 150 (обновленную) GL с ГУРом 8 -ми клап. в Инком -Авто за 291 000 руб. (Голые не продают. Навязали сигнализацию, защиту картера, коврики в салон, набор для ГАИ, обраб читати відгук

Продаж б/у Daewoo

Daewoo Lanos 2006 Daewoo Lanos 2400$ 2006