Відгуки про Daewoo Nexia 2008

На даний момент на нашому сайті додано 26 відгуків про автомобілі Daewoo Nexia виготовлених в 2008 році. Ви також можете почитати відгуки про Daewoo Nexia інших років виготовлення, наприклад в 2007 році або в 2009 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4.5 (26 відгуків)
Федор
Федор

1.5 бензин, MT
2008, 190км
+153 / -5 Daewoo Nexia 2008

Отличная машина за доступную цену. Очень легкая в управлении, подойдет как и девушкам так мужчинам. Вместительная, пассажиры на заднем сидении чувствуют себя комфортно, особенно те у которых хороший рост. Удобный багажник. Хорошая шумоизоляция. Хорошо набирает разгон, маневренная. Правда стараюсь бо читать отзыв

Андрей Черкас
Андрей Черкас

1.5 бензин + ГБО, MT
2008, 44.000км
+188 / -4 Daewoo Nexia 2008

Всем здравствуйте, купил машину полтора года назад в автопривате, как и все долго выбирал ну и выбрал. Проехал уже 44 000 км. До этого был ВАЗ2106 потом 2107новый брал с салона. Хочу сказать что нексия машина то что надо. Приходилось ездить на многих моделях авто иномарок и жигулей. На мой взгляд не читать отзыв

Саша
Саша
Одесса
1.5, MT
2008, 6.000км
+190 / -3 Daewoo Nexia 2008

Купил автомобиль месяц назад на перепродажу,не ожидал такого,но остался очень доволен данным транспортом.Не в обиду Lanos,но он просто курит по сравнению с Nexia в новом кузове...я знаю что говорю так как Lanos у меня был и не один....Nexia не гремит, не стучит. очень мягкая и удобная при вождении,  читать отзыв

ММТ
ММТ
Ивано-Франковск
1.5 електро/бензин, MT
2008, 151.000км
+4 / -0 Daewoo Nexia 2008

За критерієм ціна-якість, машина ідеальна. Всі 150тис. км. на газу. До мотора ні одного разу ніхто не заглядав, навіть прокладок не міняв. Сочиться масло на 2-му цил., але то проблема всіх деу і заміна нічого не допоможе. По ходовій: замінив обидві шарові на 70тис, стойки передні поміняв на 80 ти читать отзыв

Петр
Петр

Ровно
1.5 бензин, MT
2008, 83.000км
+7 / -0 Daewoo Nexia 2008

Доброго дня! Нексія 16 клапанів. Почну з підвіски, Підвіска відносно надійна, впринципі при нормальній експлуатації до заміни стійок і тд, тисяч 100 я думаю проїде, але є одна болячка це задні пружини, які лопають майже у всіх, були замінені на 50 тисячах, повідламувалось по ондному нижньому витку,  читать отзыв

нові відгуки про Nexia 2008 року