Відгуки Alfa Romeo (Альфа Ромео)

Роздумуєте над покупкою Alfa Romeo? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Альфа Ромео. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Alfa Romeo, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4.5 (34 відгуків)

Оберіть модель Alfa Romeo

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Альфа Ромео? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Alfa Romeo

Останні відгуки про автомобілі Alfa Romeo

Григорий
Григорий
Греция
Кавалла
1.8 бензин, MT
2008, 140.000км
Alfa Romeo 159 2008

С 2015 года живу в Греции, пару лет назад приобрел Alfa Romeo 159, о которой мечтал еще когда жил в Москве, но новые они стоили как немецкие седаны бизнес-класса, сервиса нормального не было, и машины быстро теряли стоимость, так что с точки зрения практичности приобретение Alfa тогда не имело смысл читати відгук

2.2 бензин, AT
2007, 70км
Alfa Romeo 159 2007

Авто - бомба! Версия TI вдвойне! Люди головы сворачивают. Авто для тех кто выбирает сердцем. Не знаю какой автомобиль может дарить такие эмоции кроме Альфы. На 19 катках немного жестковата, но ездишь без напряга. Конкурентов для неё на вторичке не вижу (ну, разве что 3 БМВ да С Мерса, хотя там уже д читати відгук

1.4 бензин, AT
2012, 1.900км
Alfa Romeo Giulietta 2012

Машинка просто красавица. Легко и быстро стартует, передачи переключаются плавно, без надрыва, педали очень чувствительны. А подвесочки просто мечта - полицейских и небольших ям не чувствуется. При покупке нам подарили сигнализацию и коврики (летние). Сигнализация супер (можно завести машинку не выд читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Альфа Ромео

Alfa Romeo 147