Відгуки про Skoda Karoq 2021

На даний момент на нашому сайті додано 3 відгуків про автомобілі Skoda Karoq виготовлених в 2021 році. Ви також можете почитати відгуки про Skoda Karoq інших років виготовлення, наприклад в 2019 році або в 2020 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4.5 (3 відгуків)
Анонім
Анонім

1.6 дизель, AT
2021, 5.000км
+3 / -3 Skoda Karoq 2021

В целом не люблю Шкоду, но когда сел, удивился: просторно впереди, хорошая сборка, в салоне тихо, руль очень приятный. Довольно удобная эргономика, кнопки все понятные и быстро привыкаются, немного непривычно расположен круиз под рулем слева внизу, но через несколько проб привыкаешь. Красивая при читать отзыв

Олександр
Олександр

1.4 бензин, AT
2021, 2.500км
+8 / -0 Skoda Karoq 2021

Зразу скажу що усе написане нижче це особисто моя суб'єктивна думка і у когось можуть бути інші запити до авто і інші враження. Про муки вибору автомобіля. До шкоди 10 років їздив на ВАЗ 2115 яка бралася у сім'ю з салону і прослужила 15 років без якихось суттєвих проблем. Але час вже взяв своє читать отзыв

Gelios Qwerty
Gelios Qwerty

1.4 бензин, AT
2021, 200км
+8 / -2 Skoda Karoq 2021

Решил помочь с выбором тем, кто не определился, т.к. сам прочел здесь много отзывов и считаю своим долгом сделать свой вклад. Машину изначально выбирал очень долго и придирчиво. Это моя первая иномарка, до этого владел ВАЗ 2106 и ездил в основном на отечественном транспорте, иногда катался у дру читать отзыв

нові відгуки про Karoq 2021 року