Відгук Renault Kadjar 2019 1.5 turbo дизель автоматична

Михайло

09.01.2021

Рік, пробіг: 2019, 14.000 км
Компл.: Intence+

Витрата пального по місту: 5.2 л/100км, по трасі: 4.5 л/100км, середній: 5.0 л/100км

Обирав між нині популярними моделями (KIA Sportage, Nissan Qashqai, Ford Kuga, Citroen C5 AirCross). Перевагу було надано саме Рено за відгуками знайомих, а також з огляду на можливість отримати за адекватну ціну авто у пристойній комплектації. Наразі, задоволений вибором. Дуже радує економічність у місті, ходові якості при виїздах за місто, а також впевнена їзда на трасі. Да, авто не для лихачів, але потужності вистачає з головою, щоб зірвати зі старту... для любителів. Сервіс Рено реально найкращий і доступний, вартість ТО адекватна. Рекомендую як сучасний міський кроссовер.

Пристойна комплектація за адекватну ціну.
Економічність.
Доступність ТО.

Можливо, хто полюбляє перевозити усілякий хлам, то багажник буде не найбільший для цього класу.... Але тоді беріть універсал))

Порада покупцеві: Беріть, не пожалієте. Сучасний кроссовер за адекватну ціну.

Обговорити відгук про Renault Kadjar 2019

rdiesel

Даже и не реклама. И не похоже.

Щирий

"Сервіс Рено реально найкращий і доступний, вартість ТО адекватна..." Ой не можу, тримайте мене семеро ))))

Wert

Менехер не спалився))

Роман
03.01.2020

Було потрібне авто для молодої сім'ї з двома малими дітьми. 95% часу я проводжу в Києві в режимі дім-робота, на вихідних - супермаркет і розваги. Ще 5% часу - це поїздки на далекі відстані по Україні. читати відгук

Сергій Якимчук
Украина, Черновцы
02.08.2019

Пробіг авто 2000 км. На даному етапі все задовільняє. Розхід 6-7л.на 100 км в змішаному циклі. (дім - робота 30-35 км в день). На автостраді при швидкості 120 на круїзі - 4.5-5.5 . Але притакій швидко читати відгук

Продаж б/у Renault

Renault Megane 2016 Renault Megane 18800$ 2016