Відгуки про Renault Kadjar 2019

На даний момент на нашому сайті додано 8 відгуків про автомобілі Renault Kadjar виготовлених в 2019 році. Ви також можете почитати відгуки про Renault Kadjar інших років виготовлення, наприклад в 2016 році або в 2020 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 5 (8 відгуків)
Артём Сидоров
Артём Сидоров

Одесса
2019, 350км
+13 / -1 Renault Kadjar 2019

Достаточно спонтанная покупка. Это моя 3-я машина рено, до этого были симбол 2003 года, потом колеос 2010 (2.5 бенз + вариатор). Колеос меня всем устраивал кроме того, что машину брал с рук и салон был подуставший ну и расход в 13-14 литров по городу тоже не айс. Да и всегда хотел новую машину, ч читать отзыв

Мишаня
Мишаня
2019, 24.800км
+4 / -0 Renault Kadjar 2019

При выборе привлёк очень внешний вид. Да, есть реально плюсы альянса рено и ниссан, особенно в дизайне моделей рено))) после бензинового двигателя, очень порадовал реально низкий расход топлива... Ощущаешь сразу разницу. При этом зимой всё было хорошо, даже в морозы... Но сразу хочу отметить, что то читать отзыв

Михайло
Михайло
2019, 14.000км
+2 / -5 Renault Kadjar 2019

Обирав між нині популярними моделями (KIA Sportage, Nissan Qashqai, Ford Kuga, Citroen C5 AirCross). Перевагу було надано саме Рено за відгуками знайомих, а також з огляду на можливість отримати за адекватну ціну авто у пристойній комплектації. Наразі, задоволений вибором. Дуже радує економічність у читать отзыв

2019, 6.000км
+5 / -1 Renault Kadjar 2019

После Кашкая 2012 катался на лифтованном Кольте 2006. Для одного машина супер на газу, робот тупит, но или один пассажир, или багажник, и подвеска на наших дорогах пробивает. Хотя расход радует. Решил взять Кашкай или типа Кашкай, но уже на дизеле, чтобы не заморачиваться с газом. Драйвил новую  читать отзыв

Роман
Роман

2019, 1.000км
+6 / -0 Renault Kadjar 2019

Було потрібне авто для молодої сім'ї з двома малими дітьми. 95% часу я проводжу в Києві в режимі дім-робота, на вихідних - супермаркет і розваги. Ще 5% часу - це поїздки на далекі відстані по Україні. Із специфічних вимог - авто мало бути компактне для маневрування в дворах, дизель, підігрів лобовог читать отзыв

нові відгуки про Kadjar 2019 року