Відгук Renault Kadjar 2019 1.5 turbo дизель автоматична

Роман

03.01.2020

Рік, пробіг: 2019, 1.000 км
Компл.: Intense

Витрата пального по місту: 6.2 л/100км, по трасі: 5.5 л/100км, середній: 5.8 л/100км

Було потрібне авто для молодої сім'ї з двома малими дітьми. 95% часу я проводжу в Києві в режимі дім-робота, на вихідних - супермаркет і розваги. Ще 5% часу - це поїздки на далекі відстані по Україні. Із специфічних вимог - авто мало бути компактне для маневрування в дворах, дизель, підігрів лобового скла. Якщо б не київська зима - я б обрав універсал, ймовірно Peugeot 308 sw. Але важкий досвід попередніх зим підказував, що потрібний кросовер. В додатку до вищого кліренсу кросовера йшов трохи вищий комфорт на нерівностях за рахунок більших коліс. До більших витрат на обслуговування кросовера порівняно з універсалом я був готовий.

У всіх оглядах компактних кросоверів тільки й мови про високу конкуренцію в сегменті, про широкий вибір варіантів. Насправді як тільки починаєш підбирати собі авто, - одразу розумієш, що по факту вибір звужується до 2-3 авто, і то в кожному із них будуть компромісні нюанси. Основних конкурентів, яких я брав на тест по 1-2 рази (цей момент я залишу без опису) Каджар переміг співвідношенням комплектації, їздових характеристик і ціни. Фактично, фінальна ціна на авто вийшла на 4 тис. дол. меншою від найближчого конкурента, якого б я поставив на 2 місце у своєму рейтингу по співвідношенню наповнення/ціна.

Ще один із факторів, який я підсвідомо розумів і закладав на майбутнє - автомобіль на одній платформі з кількома моделями Nissan і Renault. Багато спільних запчастин, як оригінальних так і від сторонніх виробників. В теорії на це авто можна поставити опції, яких немає із заводу, але загалом вони існують в природі для платформи. Але це для майбутнього.

За підсумком перших 1000 км можу поділитись такими враженнями:

1) автомобіль комфортний по підвісці і по шуму;
2) дуже добре йде за рулем, стабільно заходить в повороти (як на зиму і зимові шини);
3) автомат хитрий, при стабільній швидкості одразу переходить на 6-ту передачу і їде "на моменті" дизеля. Це дуже економить паливо в місті на швидкостях 70-90 км/год, бо оберти становлять 1.5-1.8 тис./хв. Але тому й прискорення з таких обертів не даються так легко. Разом з тим перший досвід на трасі показав, що обгони мені даються без видимих проблем при умові, що я уникаю необдуманих маневрів на дорозі;
4) світлодіодні фари дають малоконтрастну картинку при ближньому світлі, але це компенсується постійним автоматичним перемиканням із ближнього на дальнє, тому загалом краще, ніж на галогені, але не фундаментально;
5) технічне наповнення і асистенти просто працюють, як треба.

Я доволі спокійний водій і для мого стилю водіння двигуна вистачає з головою як в місті так і на трасі. Машина впевнено їде в гору, робот не з'їдає момент, як автомат чи варіатор. Так, витрати палива вищі, ніж були в мене на такому ж двигуні на іншому авто, але це прийнятно, на бензиновому двигуні було все одно на 2-3 літри більше. Машиною я поки задоволений.

Із зниженими у 2019 році цінами він дуже конкурентний, з моєї точки зору набагато цікавіший за Qashqai, особливо комплектація Intense, яка знаходить між Acenta i Tekna. Sportage дуже достойний в салоні, хоч для моїх вимог це був суцільний компроміс. Xtrail - все класно, машина достойна, але вона "не рулиться"; я дуже скептично ставився до цієї фрази, вважав, що це видумки, але на тесті Xtrail я це явище дуже добре відчув. Всі решта в мінімально достойних комплектаціях суттєво дорожчі.

1) співвідношення комплектація/ціна.
2) перевірений двигун.
3) свіжий зовнішній вигляд.
4) хороша керованість.

1) 18-ті диски в комплектації - 17-ті були б ідеальними.
2) повнорозмірне запасне колесо, яке з'їдає багажник, - планую замінити на ремкомплект.

Порада покупцеві: Найкрутіший момент в Renault Kadjar - можливість сконфігурувати машину під свої потреби. Перечитайте прайси і комплектації, передивіться огляди, перечитайте відгуки, зайдіть в різні салони, послухайте різних менеджерів, задаючи різні питання. Я це пишу для тих, хто все детально зважує при покупці, купує з головою, а не на емоції. Річ у тім, що машина для нашого ринку фактично нова, її раніше мало продавали через високу ціну і знайти змістовні відгуки чи якісне роз'яснення від менеджера в салоні дуже важко (взагалі в салонах мало професійних менеджерів/продавців). Інформацію треба збирати по зернятку, але тільки тоді починаєш розуміти, чим він кращий від інших автомобілів.

Обговорити відгук про Renault Kadjar 2019

Makes

Kadjar и Qashqai одинаковые машины. По сути разница только в кузове и содержимом этого кузова.
Xtrail авто другого класса и сравнивать их не корректно.

Makes, в певних комбінаціях Xtrail дуже близький до Kadjar по ціні, тому й порівнював. А взагалі, на ринку реально дуже мало моделей до вибору, тому мимоволі порівнюєш абсолютно все, що є на ринку в певному ціновому діапазоні, навіть Mazda 6 була в полі зору Я, чесно, не розумію, де та конкуренція на ринку кросоверів - як тільки застосуєш 3-4 критерії, то залишиться 2-3 машини на дизелі і 3-4 на бензині.

Nickont

Вопрос автору - а почему не подошли 18-е диски? Почему 17-е были бы лучше? В салоне менеджер преподносит 18-е диски, наоборот, как преимущество..

Nickont, на 17-тих дисках і 60-му профілі суттєво м'якше (перші два тижні в грудні їздив на літніх шинах в Києві - погода дозволяла), резина суттєво дешевша. Я не купую дешеву резину, але бажані зимові шини для 18-го радіусу і 55-го профілю коштували близько 4500 грн. за штуку. Тому взяв 17 диски і такі ж зимові шини по 2700 грн. - через 2 роки окупиться на перевзуванні. Якщо б авто йшло на 17-х дисках, було б економніше і комфортніше вже із заводу. 17-ті диски точно не виглядають економно порівняно з 18-тими.

TohaParya

GMV, А колеса 15-16 дюймов туда можно поставить ?
(Засматриваюсь тоже на Каджар, но смущают комплектации с дисками на 17 - хотелось бі или 16 или 15)

Nickont

Спасибо! Ваш комментарий очень помог мне в выборе!

Ladacobaca Ladacobaca

Имею Рено Латитюд 7 лет катаюсь,стоит поменять на kadjar как он по комфорту езды на дороге, не жёсткий как немцы .

Ladacobaca Ladacobaca, Latitude буде м'якшим на наших неідеальних дорогах, плюс він більший в салоні. Якщо комфорт в пріоритеті, тоді Вам кросовер не рекомендований (може 1-2 моделі кросоверів чуть-чуть наблизяться до середнього по комфорту седана D-E класу). Вищий центр маси все-таки вимагає більш зажатої підвіски кросовера порівняно із седаном. Перевірено на собі.
На чудових дорогах різниця в комфорті їзди між кросовером і седаном суттєво знизиться. Управління в Каджар чудове, тому на добрій дорозі загальний комфорт буде порівнювальним з невеликим плюсом на користь седана. Якщо дорога без ям, але нерівна, - виграє седан на всі 100%. Якщо малі і середні ями на дорозі - кросовер проїде більш впевнено, седан буде пробивати. Напрямки без доріг - тут кліренс вирішує, тільки кросовер. Думайте, по яких дорогах будете їхати Ви.
Кросовер - це вирішення проблем бордюрів, напливів і ям на дорозі, снігу; великі колеса роблять низку невеликих ям менш помітними. Якщо для Вас ці проблеми не суттєві, тоді Вам все-таки седан/універсал - не треба вестись на кросоверну моду.

V.K.

При покупке авто рассматривал автор вариант с Opel Grandland X по некоторым характеристикам и опциям он по интересный выглядит?

V.K., Звичайно, що максимальна комплектація в Grandland X виглядає цікавішою, але вона й дорожча. Максималку я вживу не бачив, а от стартова комплектація мене не вразила - бракувало базових опцій і салон дуже невиразний. Intense від Каджар якраз посередині між цими комплектаціями, виглядає достойно. Та й за ціну максималки Grandland X можна було б взяти щось цікавіше і ліквідніше - хоча б Rav4 в середній комплектації, Kuga в максималці або навіть Peugeot 3008.

Добрый день.
Не подскажите по работе климата летом?
В некоторых обзорах говорят что слабоват.
И как вам вообще машина?
Выбираю между Kadjar или Кашкай.

Anton Chernykh, До клімату жодних питань, охолоджує відмінно.
Це міська машина з можливістю дальніх поїздок. Дуже добре в місті і прийнятно в дальній дорозі. Не очікуйте більше від кросовера такого розміру. Два слабких місця авто - тряска підвіска на невеликих нерівностях і недостатня потужність двигуна на трасі.
1. Як тільки додаєш швидкості на нерівній дорозі - підвіска починає згладжувати нерівності і все стає досить непогано. Але в місті швидкості не додасиш, тому відчуваєш майже кожен стик. Кашкай, до речі, має буквально аналогічну підвіску.
2. Щодо потужності двигуна - крейсерські швидкості 120-130 без проблем, обдумані обгони - без проблем. Але підйоми даються важко, машина вгору більше 110-120 не їде.
Плюси цієї машини - це плюси кросовера і розхід. 6-6.2 по місту і 5.5-6 по трасі - дуже хороші показники для кросовера.

Що вибрати - Каджар чи Кашкай. Говоримо про дизель+автомат. Сьогодні Каджар Intense+колір+обігрів лобового скла = 800 тис. грн. Сьогодні Кашкай Текна + колір = 817 тис. грн. Різниця 600 доларів. За ці гроші отримуєте суттєво потужніший двигун і панораму. Сьогодні я б взяв Кашкай в такій конфігурації. Минулого року конкретно мені Каджар в указаній комплектації обійшовся на 2,5 тис. доларів дешевше (це без Renault Бонус!), ніж сьогодні. А Кашкай у вказаній комплектації був на 2,4 тис. доларів дорожче. В обох випадках враховані актуальні на той час знижки, доступні саме мені. Тому з різницею в 5 тис. доларів вибір впав на Каджар, тут без варіантів.
Кашкай буде дорожчим в обслуговувані як по двигуну, так і по коробці. На вторинному ринку швидше піде теж Кашкай.
Якось так, обирайте самі

GMV, огромное спасибо.
Буду смотреть и думать.
Хороших вам дорог.

Nickont

Прошло лето на Каджаре, очень доволен. Климат работает прекрасно!

Anton Chernykh

Nickont, спасибо огромное за информацию.

Сергій Якимчук
Украина, Черновцы
02.08.2019

Пробіг авто 2000 км. На даному етапі все задовільняє. Розхід 6-7л.на 100 км в змішаному циклі. (дім - робота 30-35 км в день). На автостраді при швидкості 120 на круїзі - 4.5-5.5 . Але притакій швидко читати відгук

Bog Dan
Украина, Тальное
12.08.2019

Вже майже 3тис. км пробігу. Автомобіль досить комфортний, сучасний, економний. Є мінуси але вони є у всіх, можливо пізніше і вони пропадуть, але поки про них: тормозні колодки пищать як в жигулів(наді читати відгук

Продаж б/у Renault

Renault Megane 2007 Renault Megane 4600$ 2007