Відгук Renault Kadjar 2019 1.3 turbo бензин автоматична

Черновцы

02.08.2019

Рік, пробіг: 2019, 2.000 км
Двигун: 1.3 turbo бензин

Витрата пального по місту: 7.5 л/100км, по трасі: 6.0 л/100км, середній: 7.0 л/100км

Пробіг авто 2000 км. На даному етапі все задовільняє. Розхід 6-7л.на 100 км в змішаному циклі. (дім - робота 30-35 км в день). На автостраді при швидкості 120 на круїзі - 4.5-5.5 . Але притакій швидкості далеко не заїдеш. 150 км\год-розхід 7-8л на 100 км. Для обгону достатньо додати газку і авто вистрілює. В цілому робота мотор-коробка задовільняє на 100 %. Магнітола R-link звучить на достатньому рівні. Сімя (я , дружина та 2 дітей ) почувається комфортно в авто. Багажне відділення достатнє, але відсутня розетка 12 в для холодильника.

Зовнішній вигляд, мотор-коробка.

Відсутня розетка 12 в в багажному відділенні.

Порада покупцеві: Напевно брати з ЛЕД.

Через 3 міс. і 3 днів Сергій Якимчук дописав: Вже проїхав 8000 км. Авто радує всім. Коробка працюе відмінно. Середній розхід: 1800 км в Україну (повне завантаження) 6.2 л на 100 км. В повсякденному користаванні (30-50 км в день по місту) 6.5-7 л на 100. Іздив в Карпати : перевали проходили чітко , кліренс достатній , по карпатській грунтовці йде впевнено, в салоні відносно тихо. Я задоволений.

Через 3 міс. і 3 днів Сергій Якимчук дописав: На автостраді йде впевнено. Розганяв до 170 км\год запас ще був. На обгін йде добре.

Обговорити відгук про Renault Kadjar 2019

Andron_Pl

Двигатель 1,3 ??? Брали где-то в Европе?
В Украине 1,3 недоступен - только 1,2...

Andron_Pl,так, мотор 1,3 турбо. брав в європі

Alexandr Dibrivny

Сергій Якимчук, а как Вы ее растоможили?
Сильно дороже вышло?

zeus_696

Как то странно. Вроде и машина не полохая но ни одного одзыва нет на нее ( Или она не пользуется популярностью в Украине или просто ни кто не хочет делиться информацией ( пытаюсь выбрать между каджаром и sx4 и пока не понятно что лучше (

zeus_696, Я з радістю відповім на всі питання

zeus_696

Сергій Якимчук, хотелось бы понимать некоторые моменты )
1. По качеству салона ( есть ли сверчки , по качеству сборки и материалов )
2 по ходовке ( мягкая, жосткая )
3 есть ли крены
4 какой реальный клиренс если знаете )
5 качество лкп
6 как качество это коробки и долго ли она прослужит ?(
Ну и может вы тоже сравнивали с sx 4 а то я стою на распутье ( обе модели нравятся и какую брать не знаю

Zub8

Якщо я не помиляюсь,то "брат"Каджара Кашкай.Їздили на новому Ніссані?можете порівняти з своїм авто+і-?

Вже проїхав 8000 км. Авто радує всім. Коробка працюе відмінно. Середній розхід : 1800 км в Україну (повне завантаження) 6.2 л на 100 км. В повсякденному користаванні (30-50 км в день по місту) 6.5-7 л на 100. Іздив в Карпати : перевали проходили чітко , кліренс достатній , по карпатській грунтовці йде впевнено, в салоні відносно тих

Роман
03.01.2020

Було потрібне авто для молодої сім'ї з двома малими дітьми. 95% часу я проводжу в Києві в режимі дім-робота, на вихідних - супермаркет і розваги. Ще 5% часу - це поїздки на далекі відстані по Україні. читати відгук

Bog Dan
Украина, Тальное
12.08.2019

Вже майже 3тис. км пробігу. Автомобіль досить комфортний, сучасний, економний. Є мінуси але вони є у всіх, можливо пізніше і вони пропадуть, але поки про них: тормозні колодки пищать як в жигулів(наді читати відгук

Продаж б/у Renault

Renault Megane 2016 Renault Megane 18800$ 2016