Отзыв Peugeot 508 2019 2.0 turbo дизель с автоматом

13.01.2020

Год, пробег: 2019, 1 км
Компл.: GT line
Кузов: лифтбек, 4 дв.

Расход топлива в городе: 10.0 л/100км, по трассе: 5.0 л/100км, средний: 8.8 л/100км

Всім привіт. Проїхав я на своїй красотці вже 1500 км. І вже є перші враження.

Замовляв свою комплектацію червону на червоній шкірі і майже всі опції. Чекав майже 4 міс.

Адаптивний круїз - супер опція. Сама по трасі і в пробках їде. Брати обов'язково.

Камера кругова - гімно гімном, якісь ужас. Найгірше те що при включенні першої передачі камера вирубується через три сек. Чому??? Коли вона потрібна - хоп і виключилась.

Фокал не замовляв. Я аудіофіл і фокал не особливо краще звучить ніж базова непогана музика. Буду діло усе міняти на справді якісну акустику. Але це в планах.

До мультимедії звик.Вона навіть стала зручна. Є андроїд авто, класна функція.

Світло непогане, сама дальнє вмикає. Але трошки фари підрегулювати треба по висоті.

Сидіння зручні вроді а вроді ні. Масаж - бомба. Підігрів дивний - залежить від напруги в салоні. Якщо був ак.посажений - одразу не гріє а згодом.

Пічка класна - тени роблять своє.

Шкіра наппа - як попка немовляти. Мяка і ніжна Червона шкіра - вигляд бомба. Заради цієї опції замовляв і чекав машину а не брав шо є на складах.

Тепер про головне - мотор. Їде просто неперевершано. В спорті чутливість педалі - як нерв. Нажав - получив. Коробка умнічка - передачі щолкає як щелкунчик. Динаміка дуууже непогана. Самого дивує.

Щодо розходу м.Львів - одна велика пробка. Щоб проаналізувати розхід треба завжди дивитись один показник - сер.швидкісь.

Місто - 10-12 (сер 15 км).
Траса 8.2 (сер160).
Траса на круізі 90 - 4.2.

Всі дані за пробіг 1600 км.

Є загальний з салону - 8.8 (сер.шв 21км). Гадаю адекватний розхід.

Мав 3 роки джип ГЧ срт8 - був середній розхід 32л. Тому вважаю пижа економним.

Тепер про підвіску - всетаки м'яка та енергоемна. Як для свого класу авто і профілю шин. Катався раз на Артеоні - ТАБУРЕТКА. Повне розчарування. Але це інша історія.

Чи вартує брати. Скорше так. Якщо ви не маєте великої сім'ї (взаді місця мало і кут нахилу сидіння незручний) і любите очима машину - чому б ні. У мене це любов з першого погляду. Але вирішувати вам.

Всіх благ!

Дизайн.
Динаміка.
Підвіска.
Економічність.

Камера.
Місце взаді.
Бампер взаді стоїть криво (у всіх 508).

Совет покупателю: Беріть те що подобається. По якості дане Пежо нагадує Ауді. Але дешевше і точно не гірше. Їздив - знаю.

В тот же день Роман дописал: Задавайте питання - з радістю відповім.

Обсудить отзыв про Peugeot 508 2019

Slavik0080

Все в нем круто,но блин,сзади тесный..как по мне,то это чуть ли не единственный минус.

Makes

Slavik0080, Машина для двоих, ну максимум с одним ребёнком. Но как же классно она выглядит. Что снаружи, что внутри. И примерно так же едет с этим двигателем.В принципе вопрос функциональности в дальних семейных поездках решает бокс на крышу.

Slavik0080

Makes, бокс конечно решает,но это уже нето..а вот простора хочется,а его нет.Дизайн,интерьер,мотор-коробка,всё на большой высоте.

Zub8

У мене появилась усмішка,коли сказали про попереднє авто (гранд черокі срт8).Ну шо додати,круто певне було)

Zub8, це ціла окрема історія любові і ненависті.

Zub8

Роман 1313, напишіть відгук про срт,буде цікаво

poradnyk

"Панорама - клас, є захист від вітру, не задуває. Але в закритому стані підскрипує. Силікон гадаю поможе.".
До чого дійшов сучасний автопром - нове авто за 30+тис.у.о. потребує доколхозити його силіконом бо вже скрипить.

Shep

poradnyk, к сожалению , у нас такие условия эксплуатации, что почти любую современную машину надо колходить : силикон на резинки потому что летом пыль, а зимой холод, бронепленкк и сетка в решетку радиатора - т.к. камни на супердорогах бьют соты радиатора , антискип со временем даже люксовым тачкам, потому что машина не делалась для того чтобы все время на вибростенде (нашим дорогам) ездить... и тд и тд... силиконом резинки зимой нормальный водитель будет мазать независимо от того жигуль у него или бентли... потому что водителю бентли вряд-ли захочется менять , порвавшийся уплотнитель двери на морозе после мойки, по цене трех Жигулей

Щодо паморами- це скрип резини об резину
Кожної п'ятої мийки потрібно обробляти силіконом.
Це також стосується дверей без рамок
Це така особливість.І сучасний автопром не при чому..