Відгуки про Peugeot 508 2019

На даний момент на нашому сайті додано 3 відгуків про автомобілі Peugeot 508 виготовлених в 2019 році. Ви також можете почитати відгуки про Peugeot 508 інших років виготовлення, наприклад в 2012 році або в 2013 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 5 (3 відгуків)
Dima
Dima

2019, 20.500км
+2 / -2 Peugeot 508 2019

Что хотелось бы рассказать о данной модели: прежде всего, это внешний вид. Она действительно выделяется из потока, красивая и необычная. И ладно бы только внешне, но внутри это настоящий космолёт. Небольшой руль на любителя может оказаться, но мне он очень зашёл и после него, когда ты садишься за пр читать отзыв

Роман
Роман

Львов
2019, 1км
+9 / -0 Peugeot 508 2019

Всім привіт. Проїхав я на своїй красотці вже 1500 км. І вже є перші враження. Замовляв свою комплектацію червону на червоній шкірі і майже всі опції. Чекав майже 4 міс. Адаптивний круїз - супер опція. Сама по трасі і в пробках їде. Брати обов'язково. Панорама - клас, є захист від вітру, н читать отзыв

Вячеслав
Вячеслав

2019, 2.090км
+2 / -4 Peugeot 508 2019

Всім добрий день, ось я нарешті наважився написати відгук про Пежо 508 фастбек. До цієї машини мав Пежо 408 пробіг 202 000, 00 км. Питань ніяких не мав. Тому вибір наступної машини був тільки Пежо. Ті хто володіє японськими і корейськими авто будуть казати та ти що, Пежо потім не продаси, продаєт читать отзыв

нові відгуки про 508 2019 року