Відгук Opel Vivaro 2006 1.9 turbo дизель механічна

Сколе

18.11.2011

Рік, пробіг: 2006
Кузов: мінівен, 4 дв.

В мене Віваро 06р. пасажир, перероблений з грузового, пригнаний з Іспанії.Машина хороша, єдине шо не можу ніяк визначити скільки бере.В кого така ж модель або Рено Трафік з мотором 1.9 підкажіть скільки проїжджаєте на 1 поділці датчика топлива.Якшо бак має 90 л, то получається 1 поділка 10л...я проїжджаю 120-130км на одній поділці, виходить розхід 7-8л...але то на трасі.Не забагато?

Що стосується динаміки, то чесно кажучи трохи не хватає потужності. Треба було брати 2, 5 кубовий, розхід ненабагато більший, але в швидкості відчутні переваги.

хороший обзор, економічність

на 150тис пробігу полетів датчик подачі воздуху...+100Є, а так більше нічого.

Обговорити відгук про Opel Vivaro 2006

Тодор Тулик

в мене опель віваро, машина просто корабль,розхід, 7.по трасі,, 9 по місту, на одній поділці можна їхати не більше 140 км по трасі а по місту 100., але в мене одна проблема спідометер перестав працювати треба їхати на діагностику напевно)))підкажіть як щось знаєте??!!!

Andrey301194

Тодор Тулик, в мене спідометр не працюе через абс, там якись підшипник полетів, як мені сказали він коштуе1500грн

На жаль я не спеціаліст в цій галузі,напевно дійсно треба перевірити на комп'ютері.

Артём Федорчук

у меня 1.9 в городе проехал 115км за 10л

Мариус

По городу(Киев, побки и т. д.) расход 8.5 -9 литров, по трассе пока не скажу.

Ник
Украина, Сумы
09.03.2012

У меня Опель Виваро переходной 2005-06год. пользуюсь почти год очень доволен. При выборе авто склонялся к Т5 как бы красив, но спасибо хорошие люди переубедили, соотношение цена-качество, размер салона читати відгук

Вадим
Украина, Доброполье
23.01.2013

Бус куплен февраль 2012, без пробега по СНГ. Это первая иномарка за всю жизнь, до нее ездил с 1990г. на ВАЗ-2106. Авто бралось как для отдыха семьей, толпой так и для работы. Я по строительству практи читати відгук

Продаж б/у Opel

Opel Zafira 2007 Opel Zafira 5800$ 2007