Відгуки про Opel Vivaro 2006

На даний момент на нашому сайті додано 3 відгуків про автомобілі Opel Vivaro виготовлених в 2006 році. Ви також можете почитати відгуки про Opel Vivaro інших років виготовлення, наприклад в 2005 році або в 2007 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4 (3 відгуків)
Вадим
Вадим

Доброполье
2.0 дизель, MT
2006, 127.000км
+68 / -7 Opel Vivaro 2006

Бус куплен февраль 2012, без пробега по СНГ. Это первая иномарка за всю жизнь, до нее ездил с 1990г. на ВАЗ-2106. Авто бралось как для отдыха семьей, толпой так и для работы. Я по строительству практикую. Очень удобно, как бригаду со всем майном возить, так и груз всякий. ПЕРВЫЕ впечатления "ко читать отзыв

Ігор
Ігор

Сколе
1.9 дизель, MT
2006
+74 / -9 Opel Vivaro 2006

В мене Віваро 06р. пасажир,перероблений з грузового,пригнаний з Іспанії.Машина хороша,єдине шо не можу ніяк визначити скільки бере.В кого така ж модель або Рено Трафік з мотором 1.9 підкажіть скільки проїжджаєте на 1 поділці датчика топлива.Якшо бак має 90 л,то получається 1 поділка 10л...я проїжджа читать отзыв

Ник
Ник
Сумы
1.9 дизель, MT
2006, 168км
+221 / -5 Opel Vivaro 2006

У меня Опель Виваро переходной 2005-06год. пользуюсь почти год очень доволен. При выборе авто склонялся к Т5 как бы красив, но спасибо хорошие люди переубедили, соотношение цена-качество,размер салона, обзор да и цены на запчасти сыграло в пользу Виваро. Грузовик переоборудовал в пасажир, поставил к читать отзыв

нові відгуки про Vivaro 2006 року