Відгук KIA Sportage 2019 1.6 бензин механічна

Двигун:
1.6 бензин
Кузов:
позашляховик, 5 дв.
Витрата пального по місту: 10.0 л/100км, по трасі: 8.0 л/100км, середній: 9.0 л/100км

Оцінка авто

Загальна оцінка:
Надійність:
Комфорт:
Ходова:
Зовнішність:

Машина куплена жовтень 2019 з того часу на офіціалі був раз 5-6.

Cпочатку криво сигналку поставили, дзвонила по ночам на телефон... Потім заміна по гарантії ззаду на багажнику стекляшки, потім сальнік на коробці потік, але по гарантії поміняли. А зараз на пробігу 10 тис км дирки в кожаному рулі це жесть.

З допів сигналка АС 96 старлайн, лед-світло, коврики, захист двигуна.

Якість виконання салону більш-менш, пластмас не самий дешевий, не такий у вітари, наприклад.

Плюси та мінуси автомобіля

Норм рулиться, збита ходовка, всі плюшки класні, підігрів всіх сидячок, камера і т.д.
Кліренс, просторий салон, ємкий багажник, бокова підтримка сидячок зручна.

На 5 тис км пробігу вся коробка в маслі, сальнік потік (заміна по гарантії).
З новизни запотівала задня обманка катафота( заміна по гарантії).
На кожаному рулі дирки з‘явились на пробігу 10 тис км
1.6 бенз механіка динаміка як в ушатаного ланоса, на автоматі бенз там взагалі машина-труп і витрата палива ще більша.
Витрата палива.
ЛКП покриття просто жахливе, якість на низах(

Порада покупцеві

Не беріть бензин, краще вже дизель

Так Ні

Обговорити відгук про KIA Sportage 2019

Yariks9099

Не, ну тебе там не стыдно такое писать про динамику??? Не вводи людей в заблуждение!

Slavik0080

Yariks9099, а что не так написано про динамику?

ruslanstetsenko

Slavik0080, дивлячись з чим порівнювати і на чому їздили перед спортеджем. В мене попередня Кіа ceed 2013 р.- як на мій суб'єктивний погляд динаміка не гірша, мені вистачає тому що я звик до такої. Як каже народна мудрість - все пізнається в порівнянні

мимо проходил

Откуда 10 литров по городу?
Больше семи по Киеву не получается.

Wert

мимо проходил, ))))))) менше навіть того, що трактує виробник? Ну-ну

мимо проходил

Wert, да , предстань себе. Если без пробок , от светофора до светофора , получается 6,8 л.
Плавно , без резких ускорений.

Kia sportage

Добрий день! Може хтось підскаже контакти Дмитра ? Бо маю такуж проблему з сальнико на коробці, хотів би поспілкуватися як вирішилось питання? Дякую!

BigDima

Ц мій коментар і зараз я хотів би його доповнить так, як пробігу на машині вже 20000км
Після першого ТО витрата палива впала і по бортовому компу показує 7.3, але по факту то більше, хто заміряв, той знає про що я.
Цей спортедж це друга машина в сім'ї, а перша це поло седан 2018 року на газу. От з ним я і порівнюю динаміку, оскільки постійно катаюсь на обох машинах. Сальнік, який замінили по гарантії на 15000 км знов потік і його знов міняли по гарантії. Які сюрпризи з'явились ще: закусує педаль щеплення, педаль хрустить, коли нажимаєш! Це мене напрягає капець. В мене такого навіть в 2101 1974 року не було. це пздц. Ще виявив люфт в рулі, коли стоїш на місці і руль туди-сюди його чутно. на сервісі сказали, що таких з рулем машин 50%, педаль змазали - до одного місця. Руль сказали не ггарантійний випадок, коли люфт буде сильний, тоді буде гарантія. Отакі от справи

мандрівник

Доброго Вам дня, пане Дмитре. Чи міг би я у Вас поцікавитися, у якого дилера Ви брали своє авто в Києві, як його обирали? Хочу взяти 1,6 автомат комфорт. Чи задоволені Ви облуговуванням до продажу і вже після при проходженні ТО чи ремонті? Чи були якісь нюанси? Чи могли би Ви рекомендувати конкретну людину - мій тел/вайбер/телеграм 0988344828, мило yuriy.krasnovyd@gmail.com Брав Логан в Білій Церкві, то всі були хоч до рани клади, а як заплатив, то почалися нюанси Всюди людський фактор, тому хочу знайти з нормальним керівником/менеджером + адекватним сервісом. Наперед вдячний Вам. Удачі! З повагою, Юрій Красновид