Відгук KIA Sportage 2019 1.6 бензин механічна

Дмитро

Борисполь

29.03.2020

Рік, пробіг: 2019

Витрата пального по місту: 10.0 л/100км, по трасі: 8.0 л/100км, середній: 9.0 л/100км

Машина куплена жовтень 2019 з того часу на офіціалі був раз 5-6.

Cпочатку криво сигналку поставили, дзвонила по ночам на телефон... Потім заміна по гарантії ззаду на багажнику стекляшки, потім сальнік на коробці потік, але по гарантії поміняли. А зараз на пробігу 10 тис км дирки в кожаному рулі це жесть.

З допів сигналка АС 96 старлайн, лед-світло, коврики, захист двигуна.

Якість виконання салону більш-менш, пластмас не самий дешевий, не такий у вітари, наприклад.

Норм рулиться, збита ходовка, всі плюшки класні, підігрів всіх сидячок, камера і т.д.
Кліренс, просторий салон, ємкий багажник, бокова підтримка сидячок зручна.

На 5 тис км пробігу вся коробка в маслі, сальнік потік (заміна по гарантії).
З новизни запотівала задня обманка катафота( заміна по гарантії).
На кожаному рулі дирки з‘явились на пробігу 10 тис км
1.6 бенз механіка динаміка як в ушатаного ланоса, на автоматі бенз там взагалі машина-труп і витрата палива ще більша.
Витрата палива.
ЛКП покриття просто жахливе, якість на низах(

Порада покупцеві: Не беріть бензин, краще вже дизель

Обговорити відгук про KIA Sportage 2019

Yariks9099

Не, ну тебе там не стыдно такое писать про динамику??? Не вводи людей в заблуждение!

Slavik0080

Yariks9099, а что не так написано про динамику?

ruslanstetsenko

Slavik0080, дивлячись з чим порівнювати і на чому їздили перед спортеджем. В мене попередня Кіа ceed 2013 р.- як на мій суб'єктивний погляд динаміка не гірша, мені вистачає тому що я звик до такої. Як каже народна мудрість - все пізнається в порівнянні

мимо проходил

Откуда 10 литров по городу?
Больше семи по Киеву не получается.

Wert

мимо проходил, ))))))) менше навіть того, що трактує виробник? Ну-ну

мимо проходил

Wert, да , предстань себе. Если без пробок , от светофора до светофора , получается 6,8 л.
Плавно , без резких ускорений.

Kia sportage

Добрий день! Може хтось підскаже контакти Дмитра ? Бо маю такуж проблему з сальнико на коробці, хотів би поспілкуватися як вирішилось питання? Дякую!

BigDima

Ц мій коментар і зараз я хотів би його доповнить так, як пробігу на машині вже 20000км
Після першого ТО витрата палива впала і по бортовому компу показує 7.3, але по факту то більше, хто заміряв, той знає про що я.
Цей спортедж це друга машина в сім'ї, а перша це поло седан 2018 року на газу. От з ним я і порівнюю динаміку, оскільки постійно катаюсь на обох машинах. Сальнік, який замінили по гарантії на 15000 км знов потік і його знов міняли по гарантії. Які сюрпризи з'явились ще: закусує педаль щеплення, педаль хрустить, коли нажимаєш! Це мене напрягає капець. В мене такого навіть в 2101 1974 року не було. це пздц. Ще виявив люфт в рулі, коли стоїш на місці і руль туди-сюди його чутно. на сервісі сказали, що таких з рулем машин 50%, педаль змазали - до одного місця. Руль сказали не ггарантійний випадок, коли люфт буде сильний, тоді буде гарантія. Отакі от справи

мандрівник

Доброго Вам дня, пане Дмитре. Чи міг би я у Вас поцікавитися, у якого дилера Ви брали своє авто в Києві, як його обирали? Хочу взяти 1,6 автомат комфорт. Чи задоволені Ви облуговуванням до продажу і вже після при проходженні ТО чи ремонті? Чи були якісь нюанси? Чи могли би Ви рекомендувати конкретну людину - мій тел/вайбер/телеграм 0988344828, мило yuriy.krasnovyd@gmail.com Брав Логан в Білій Церкві, то всі були хоч до рани клади, а як заплатив, то почалися нюанси Всюди людський фактор, тому хочу знайти з нормальним керівником/менеджером + адекватним сервісом. Наперед вдячний Вам. Удачі! З повагою, Юрій Красновид

Антон
Украина, Мариуполь
15.03.2019

Добрый день! После двух месяцев ожидания купил данный авто. Цвет - Lunar Silver. Движок 1.6 GDI на Автомате. Авто покупать в этом году не собирался, но довольно часто просматривал авто на инфокаре читати відгук

13.05.2019

Добрый день. На машине уже 6.5 к километров, закончился "розовый" период и пришла пора написать отзыв. Отзыв скорее всего будет длинным, поэтому не серчайте, но хочется помочь всем кто бу читати відгук

Продаж б/у KIA Sportage

KIA Sportage 2021 KIA Sportage 24000$ 2021