Відгук KIA Sportage 2019 1.6 бензин автоматична

Oleh Ivaniuk

26.06.2019

Рік, пробіг: 2019, 1.300 км
Компл.: Comfort

До цього була Renault Fluence 1.6 4х ступеневий автомат.

Придбав нову. Шукав довго, за таку ціну (~22k)/якість/комплектацію на нашому ринку не знайшов НІЧОГО!

Для початку мав серйозну вимогу до авто - зручно в неї сісти, автомат, достатня динаміка. Сам є дуже не маленької комплектації - 190 зріст, 120 кг ваги, тому зручність у посадці була одним з головних критеріїв. "Перетестував" усіх конкурентів - X-Trail, Rav4, Outlander, Tuscon, Kuga, CX-5. Duster та Suzuki не вважаю конкурентами взагалі.

Тепер по порядку чому не підійшли вище приведені моделі:

1) X-trail - хороший авто: великий, оцинкований кузов. Чому не взяв - не зручна посадка - на підлокітники що зліва що справа не лягали руки при максимально опущеному сидінні. Варіатор. І за це все ще дорожче обійшлась би.

2) Outlander - дуже хотів його, але посадка що в ньому що у X-trail - така ж замала. Враження що ринок орієнтований на людей середнього зросту. В салоні не сподобались глянцеві елементи. Ергономіка на любителя. В цілому авто непогане, навіть закрив очі на варіатор. По кліренсу та простору в салоні конкурентів не має. Приведені мінуси та ціна +5-6k в порівнянні з моїм вибором мене відкинули.

3) Rav4 - достойна авітівка, але посадка як і у попередніх японців мене не влаштувала. Ліконть висів над підлокітником. В цілому сподобалась ергономіка салону, дизайн - спірний, але заходив теж. Не взяв через посадку та ціну - дорожче на 7-8k в прибзно моїй комплектації та з варіатором.

4) Tucson - так само як і Sportage має зручну для габаритних людей посадку. В принципі не взяв через ціну - дорожче на 5k. Переплачувати 5k за 2х літровий двіжок та +18 коняк бажання не мав.

5) Kuga - хороша, але простір задніх місць та робот мене відкинули. Ну і бідніша комплектація за такі гроші.

6) CX-5 - дуже сподобалась. Ергономіка, автомат, двигун - хороший рівень. Але поступилась посадкою та ціною.

Sportage вийшов дешевше від усіх конкурентів, мав саму зручну посадку, автомат (після 4х ступки Renault Fluence я натерпівся), ну і достатньо багато комплектацію (comfort).

Проїхав вже 1300 км. Реальність вийшла вища за очікування - авто гарно зібране, ідеально тримає трасу, нічого не скрипить, підвіска "збита", жорсткувата але добре "ковтає" дефекти наших трас. За 1300 ще не пробив ні разу.

Перед купівлею переживав що авто буде овощне - порівнюючи з Renault Fluence 1.6 AT - динамікою я насолоджуюсь)

Автомат не думає переключати йому на 2гу чи помаринувати ще - дуже добре реагує на бажання прискоритись. Тому динамікою я задоволений. На трасі до обгонів слід трохи звикнути - все таки авто для їзди по місту більше, але попри все робити обгони на швидкості 140 проблем не робить.

Тормоза повністю влаштовують, хоча трохи мякші чим у моєї попередньої авто.

По шумоізоляції - реальність вища за очікування. До 120 км/год можна тихо слухати джаз в салоні) Після 120 - арки дають про себе знати.

До автомату питань жодних. Працює чудово. На швидкості 120 маю 2500 оберти двигуна що мене дуже влаштовує так як мотор не "реве", як то було на 4х ступці в моєму попередньому Renault Fluence - 100 км/год і вже ревів на 3000 обертах.

Простір салону на 5. За собою досить комфортно сиджу. Обзор чудовий! Хочу відзначити низьку але водночас дуже комфортну посадку лівого переднього пасажира. Дуже якісний підлокітники заднього дивану.

Багажник має достатній обєм, не малий. Поки що влазило все що возив: коляска, люлька, маленьке автокрісло - все влізно в багажник.

З невеличких мінусів:

- лівий підлокітник на двері - трохи затвердий, але лікоть звикає) Можливо згодом обшию або заміню.
- при блокуванні авто - вікна не закриваються автоматично, але це мабуть робиться.

Поки що все.

Простір салону.
Комфорт.
АКП.

Відсутність запаски.
Відстутнє автозакриття вікон при закритті авто.
Тверді підлокітники на дверях.

Порада покупцеві: Бензинова комплектація Comfort - конкурентів не має.

Обговорити відгук про KIA Sportage 2019

Barcode

С почином!)

Volodimir 8

Про яку динаміку може йти мова з таким мотором у 160 н.м. не смішіть))
Тут головне "Sportage вийшов дешевше від усіх конкурентів, " тому прийдеться миритись з купою нюансами які має це авто. Просто за 1300 ви їх ще не відчули, ейфорія..

viqzon, хотів би почути про "купу нюансів", окрім слабкого (на ваш погляд) мотору

Wert

olehiv, а що хочете сказати не слабкий? По місту - норм, на трасі напрягає

Александр Буднецкий

Не едет и жрет 12л. в Киеве

Александр Буднецкий, в мене середній 8.7

olehiv, это наверное чисто в выходной день без явных заторов и на 80% по трассе

vitod

А какой автомобиль этого класса не жрет?

Volodimir 8

vitod, Дизельный,.. и едет и жрет меньше))

vitod

viqzon, 1,6 на 100 тыщ дороже, когда он окупится ) к тому же робот, не такой уж он экономный выйдет, там свои косяки у него. Сам сейчас решаю , что брать . Или ждать месяц спортеж или витару классом ниже, но они в нале)

OleksiiKs

Хотів вас запитати, по якій причині все ж таки вважаєте Suzuki Vitara з турбо двигуном 1.4 який в цей бюджет входить в середній комплектації, маючи чудову динаміку з цим двигуном і реально малий розхід все ж таки не конкурент? Запитую не для дискусій, просто я зараз обираю авто в цьому ціновому діапазоні і цікава ваша думка, зараз і зваживши всі за і проти, я поки ніякі інші варіанти навпаки не сприймаю крім Вітари

Олексій Гагрень, це не є варіантом особисто для мене, оскільки з наведених вище моделей - він має найменший простір у салоні, сідаючи в нього на максимально опущеному сидінні - я можу лише опустити очі на капот та терти затилком стелю.
Ще один мінус як на мене - це дуже (!) легкі двері. Тут вже питання безпеки мабуть.
Якщо ви невисокого зросту і у вас немає вимог щодо габаритів та металу - відмінний вибір!

OleksiiKs

olehiv, дякую за відповідь, теж на це звертав увагу, але так як у мене середній зріст то подумав що не критично, але все ж посадити когось ще позаду високого зросту в ній буде не просто , плюс панорамний дах забирає позаду сантиметрів 5 висоти , про кузов чув відгуки та якось не звернув увагу. Дякую!

Yurasea

Также рассматривал Витару на 1.4. Да, этот двигатель поинтереснее чем 1.6 от Киа. Более мощный. Но не взял Витару из-за ее кузова. Очень тонкий и звонкий. И требуется доп. Антикорозийка и обесшумка.

SX1051

Yurasea, витара и по кузову и по плюшкам проигрывает. Но верно, мотор, коробка в Витаре большой плюс.

Yurasea

Нажмите пальцем на середину двери витары. Легко нажмите. И поймёте о чем я говорю. Недаром она весит около 1 тн. А Киа спорт. 1.5 тн.

Yurasea, власне і я про це

Framus

Yurasea, видел как зимой на капот витары с крыши упал кусок льда, оставив вмятину. Через неделю на месте удара была ржавчина. Такой вот метал.

Василь К

Відколи це в нас КІа прямо еталон посадки?
Якась корейська в Вас посадка чи що?

Василь К, високі що сиділи в салоні цього авто мене зрозуміють)

Рус2019

olehiv, поддерживаю. 198- чувствую себя комфортно.

Василь К

"Duster та Suzuki не вважаю конкурентами взагалі"
Та це якраз і є єдині конкуренти де Спортик з переднім приводом виграє і +/- по ціні.
Всі інші названі моделі є куди кращими.
А якщо потрібен передній привід то Спортик і у цих двох програє, бо з ним його ціна вже співмірна з класом куди вище.

Ser Gio

Василь К, Дастер і Сузукі - це В клас. Спортейдж - на клас вище. Для перших двох конкурентом за розміром є Крета і Кіа Стонік. Те, що Спортейдж продається по ціні В-класу - від цього він тільки виграє, бо люди завжди виберуть більше автомобіля за ті ж гроші. Хай Рено і Сузукі скидають ціну.

Василь К

Ser Gio, ну дастеру як також лідеру продаж скидувати ціну потреби нема)))

Tanatt

Добрый день! А школу Карок не рассматривали?

Tanatt, Ну карок починається від 682, автор таких цін не розглядав

Василь К, я розглядав будь які ціни.
Де я дійсно, можливо зекомив - то це Sportage 1.6 замість Tucson 2.0.
В обох комплектації, база, посадка та ергономіка - схожі, але другий потужніший на 18 коней, крутящий більший на 30 нютонів і це все за +5к.
Спортейдж здався оптимальнішим мені.

Tanatt

Сори, Шкоду!

777Александр777

Доброго времени суток.
"Перетестував" усіх конкурентів - X-Trail, Rav4, Outlander, Tuscon, Kuga, CX-5.........

Outlander - ціна +5-6k
Rav4 - дорожче на 7-8k
Tucson - переплачувати 5k
CX-5
С таким успехом и Land Rover конкурент

Василь К

777Александр777, Ви нічого не розумієте в автомобілях, "це все гівно для низькорослих", лише Кіа Спортейдж в базі еталон якості та ергономіки)))

SX1051

Василь К, я по бюджету тоже был на целен на Спортаж 1.6 или Витара 1.4Т, но в итоге взял sx4 1.6.
Хотя интерьер и экстерьер конечно нравился Спортажа. Но я хотел авто которое не ест много бенза, т.к. такие уже были у меня.
CX5 и RAV4 хороши, но вне бюджета.

b.yakimenko

Рено каджар на дизелі 1.5 розглядали? Я як раз вибираю між спортежом і каджаром

Yurasea

b.yakimenko, если дизель каджар, за эту цену присмотритесь к Seat Ateca. Только не смотрите прайс-лист сайта, а звоните в салон. Там часто из Европы приходят другие комплектации. Например, дизель на роботе за 620 т.

vitod

Yurasea, как долго проживёт в ней DSG. Мало по ним информации, а так вариант неплохой вроде

vitod

Был в салоне, действительно есть Seat Ateca 18 года, на дизеле 590 тыщ с панорамой на 15 тыщ дороже. Тест драйва нету. Отзывов по этой комплектации нет совсем в нете. Электо ручник, в салоне насчитал 4 USB, багажник вроде норм , но при опускании сидений заднего ряда ровный пол не получится. Есть докатка. Машина будет экономная, но продать ее потом, наверно, будет проблематично. Дилемма или популярный спортеж на овощном движке с большим расходом или не популярный и неизвестный сеат)

Volodimir 8

vitod, Тут думать не о чем совсем!! только СИАТ!! И слезы счастья будете вытирать не один год! Сиат Атека это копия Шкоды Карок!

vitod

viqzon, в салоне их тестить не дают. Машины все в пленках уже 1- 1,5 года как выпустили. На вопрос , как ее проверить, вдруг что-то не подойдёт или брак какой ,отвечают- для этого есть сервис))

Василь К

KIA різко втрачає позиції))) чи то авто нема, чи то покупці почали про щось здогадуватися))

Alex G_kh

Какой расход?

Рус2019

Делали или будете делать антикорозийку? Мне в Киеве на Столичке сказали, что не делать ни в коем случае. А когда покупал в салоне сказали, что рекомендуют сделать. Я теперь в замешательстве, может все же стоит на зиму сделать коррозийную?!

Framus

Рус2019, сколько лет вы будете на ней ездить? 10? Лучше потратьте эти деньги на бронеплёнку

Рус2019

Framus, уже поздно, лучше сразу делать.

Пробіг 4500 км - політ нормальний)
На 4х тисячах - менеджер в салоні здивувався, ну а я так вирішив.

olehiv, на 4х тисячах зробив ТО

Рус2019

olehiv, а в каком салоне делали то? Меняли только масло и фильтра? Остались довольны сервисом? Просто скоро предстоит первое ТО.

мандрівник

Доброго Вам дня, пане Олеже. Чи міг би я у Вас поцікавитися, у якого дилера Ви брали своє авто в Києві, як його обирали? Хочу взяти 1,6 автомат комфорт. Чи задоволені Ви облуговуванням до продажу і вже після при проходженні ТО чи ремонті? Чи були якісь нюанси? Чи могли би Ви рекомендувати конкретну людину - мій тел/вайбер/телеграм 0988344828, мило yuriy.krasnovyd@gmail.com Брав Логан в Білій Церкві, то всі були хоч до рани клади, а як заплатив, то почалися нюанси Всюди людський фактор, тому хочу знайти з нормальним керівником/менеджером + адекватним сервісом. Наперед вдячний Вам. Удачі! З повагою, Юрій Красновид

мандрівник, добрий день! Брав на Столичному шосе Столичне шосе, 90.
Там і обслуговую на кожні 10 тис.
Автомобілем до сих пір задоволений (вже 30 тис проїхав).
До сих пір вважаю що автомобіль за свої гроші є кращий на ринку.
При купівлі вів розмову з менеджером Олександром (+380931425772) - все було добре)
Єдине щоб змінив би - то певно взяв би білу замість чорної) Білий спортейдж дуже красиво виглядає - контраст колес з кузовом.

olehiv, Щиро дякую

мандрівник

Сервісним обслуговуванням задоволені, так? Автомобіль бомба. Подивився на китайську 5 серію 2021 - великий чемодан, та й годі

мандрівник

Хочу запитати поради чи клеїти плівку антигравійну і яку сигналку вибрати з дистанційним запуском двигуна.

Антон
Украина, Мариуполь
15.03.2019

Добрый день! После двух месяцев ожидания купил данный авто. Цвет - Lunar Silver. Движок 1.6 GDI на Автомате. Авто покупать в этом году не собирался, но довольно часто просматривал авто на инфокаре читати відгук

13.05.2019

Добрый день. На машине уже 6.5 к километров, закончился "розовый" период и пришла пора написать отзыв. Отзыв скорее всего будет длинным, поэтому не серчайте, но хочется помочь всем кто бу читати відгук

Продаж б/у KIA Sportage

KIA Sportage 2021 KIA Sportage 24000$ 2021