Відгук ВАЗ 21099 2008 1.6 бензин механічна

саня
Червоноград

08.12.2013

Рік, пробіг: 2008, 170.000 км

Хороше авто для роботи, їзжу кожен день мінімум 150 км, проблем з авто не було жодного разу, треба зробити добру шумо-віброізоляцію поставити добрі стойки і можна їхати, в кінці дня болить праве коліно треба ставити краще сидіння, авто як лотерея якщо зібрали тверезі роботяги і кузов не стояв непокрашений на вулиці то буде їхати, це моя 4 девятка до того було ще 20 іномарок, як на мене краще іхати на новій машині в якої набагато менше проблем ніж в 10 літньої.

Двигун 1.6, розхід палива, кліренс виручав не раз, невибаглива, пічка.

Шумна коробка, під задньою полкою нема ребра жорсткості, малий салон хоча для двох норм.

Порада покупцеві: Не вимагайте від неї якості і комфорту як від бмв не той клас і ціна.

Обговорити відгук про ВАЗ 21099 2008

Alex
21.01.2009

Машина стоит своих денег. То что это автопром далеко не западный-это всем понятно, и ждать от неё 300л.с. или отсутствия шумов просто глупо. Машинка резвая. У меня стоит торпедо от 2115. Не знаю как г читати відгук

Саша
03.11.2009

Оставл краткий отзыв. Купил машину в июне 2008 года. Все много хвалят. В принципе машиной тоже доволен, но есть пару веще на которые хотелось бы обратить внимание. Во-первых, плохаая шумоизоляция. Спа читати відгук

Продаж б/у ВАЗ 21099

ВАЗ 21099 2007 ВАЗ 21099 3100$ 2007