Відгуки УАЗ (УАЗ)

Роздумуєте над покупкою УАЗ? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників УАЗ. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель УАЗ, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4 (49 відгуків)

Вам вже пощастило їздити на автомобілі УАЗ? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки УАЗ

Останні відгуки про автомобілі УАЗ

Феликс111
Феликс111

Нарофоминск
2.7 бензин, MT
2019, 19.000км
УАЗ Патриот 2019

Езжу уже год на Патриоте. До него ездил на Приоре. Ругать не буду, но продал ее с облегчением. И пересел на свою давнюю мечту. По чесноку, название у мечты (когда она еще была мечтой) другое было. И год выпуска моей мечты предполагался лет на пять пораньше. Но пошли все эти дела, санкции, подорожани читати відгук

Бронницы
2.7 бензин, AT
2019
УАЗ Патриот 2019

До Патриота был Дастер с 4-ступенчатой автоматической коробкой. Дастер - как калашников, Патриот... ну как сказать, помесь калашникова с М16. Глюки повсюду по электрике, но самое главное - он едет! Общие впечатления: Автомат на Патриоте тупой, но плавный: может долго держать высокие обороты на читати відгук

Красноярск
2.7 бензин, AT
2020, 2.000км
УАЗ Патриот 2020

Это первый мой Патриот и УАЗ в принципе, хотя выбирал и покупал вполне осознано.До Патрика был лендровер фрилендер 2005 г., продал за три копейки и перекрестился, но речь не о нем. Почитал форумы и отзывы, за что всем очень благодарен и считаю себя должным тоже хоть как-то отписаться. Опытным вл читати відгук

Найбільш обговорювані моделі УАЗ

УАЗ Хантер