Відгук Toyota RAV4 2012 2.0 бензин механічна

Новоград-Волынский

11.12.2023

Рік, пробіг: 2012, 151.000 км
КПП, привід: мех., повний

Витрата пального по місту: 11.0 л/100км, по трасі: 8.4 л/100км, середній: 9.5 л/100км

Не вразила мене ця машина в плані комфорту та свого повного приводу.

Дане авто було куплене у попереднього власника опираючись на стан, ціну та те, як про неї відгукуються. Чому авто мені не подобається? Коли їдеш по хорошій дорозі, в салоні тихо та відносно комфортно, але як тільки починається погана частина дороги або шлях пролягає по грунтовій дорозі, ця машина перетворюється на сільську підводу! Я не розумію, це авто дійсно кросовер?!!!

В додаток до цього в салоні теж починає щось десь гриміти, в арках чути кожен дрібний камінчик з під коліс... Де шумка?.. Задня дверка цього холодильника теж не мовчить, в такт іншого концерту видає свої звуки... Відчуття, ніби я їду в ваз 2109..

Торпедо! Це взагалі щось несуразне. Частина кнопок керування взагалі знаходяться в незрозумілих місцях (керування наружними дзеркалами, аварійка, омивач фар, підігрів сидінь), шторка з своїм кріпленням до підголовників це взагалі вершина інженерного вкладу в цю машину)))

За розташування заднього номерного знака я взагалі не хочу говорити...

Явних на вартість даного авто не бачу.

Могло за ці гроші бути менше.

Порада покупцеві: Лише після того, як Ви зробите тест драйв в тих умовах, в яких Ви користуватимитесь авто і вас все задовільнить, лише тоді купуйте.

Обговорити відгук про Toyota RAV4 2012

Влад
Украина, Херсон
30.12.2011

Есть несколько минусов. Задняя дверь багажника (замок на ней) скрипит под тяжестью запаски. Запаску снял. Задние арки колес вообще без шумоизоляции. Всё слышно в салоне. Где-то в багажнике бывает непо читати відгук

19.03.2013

15 забрал с салона, брал жене. 2.0 СVT Live. Пока о чемто конкретном говорить рано, но все же, начать комуто нужно. Отмечу сразу, жена изменилась в лучшую сторону. По сути, салон отличный, современный читати відгук

Продаж б/у Toyota RAV4

Toyota RAV4 2022 Toyota RAV4 34900$ 2022