Отзывы Toyota Corolla

2016, 18.000км
+8 / -1 Toyota Corolla 2016

Автомобіль купував новим. Вже пройшов рік я їм володію. Проїхав 18 тис. км. Авто використувається кожного дня. Почну з плюсів: - подобається світло (ближнє та дальнє); - великі бокові дзеркала; - високий кліренс; - новий автомобіль. Тепер недоліки, які я особисто для себе відмітив. Вони

2017, 5.000км
+8 / -1 Toyota Corolla 2017

Критерії вибору нового авто були прості: седан, не ручна коробка, місткий салон. Дизайн був вторинним, важливішими були суб’єктивні зручність та ергономіка. Звертав увагу на системи безпеки та конструкцію підвіски. Переваги надавав відомим брендам. Враховував обмеженість бюджету та орієнтовну вартіс

2008
+4 / -1 Toyota Corolla 2008

Авто Араб, светлый салон, бензин 92, масло все время только ЭНЕОС (Япония). Проехал за 9 лет 163 000 км. Машиной доволен на все 100. За все время пришлось заменить компрессор кондиционера (сам виноват при жаре 40 забор воздуха из вне, а радиатор полон пухом) радиатор кондиционера с фильтром испарите

2017, 3.000км
+9 / -2 Toyota Corolla 2017

Доброго дня! Я уже два місяці як є власником короли. Машину вибирав свідомо, знав що за такі гроші в мене не буде "топового мотору, та люксової комплектації". Що стосується мотору дещо периживав бо тест драйв проходив на варіаторі 1.6, а це дійсно зовсім інша машина. Тяги в місті вистарчає

2017, 4.000км
+6 / -2 Toyota Corolla 2017

Обновил короллу 2007г. на короллу2017г. ожидал чуда... чуда не получилось. За 2 месяца 6 визитов в салон: не могут даже нормально установить и настроить сигнализацию. Последний раз везли эвакуатором. ШОК! Ходовая дикий ужас - едешь как на табуретке (R16 205*55). Снизил давление на 0.3 - хоть по г

новые отзывы о Toyota Corolla