Відгук Suzuki Jimny 2007 1.3 автоматична

Назар
Львов

02.02.2009

Рік, пробіг: 2007, 6.500 км

Без сумніву скажу що це класна машинка. В мене темно синя, цей колір її чуть-чуть візуально збільшує, ще я поставив хром пакет(пороги, "кенгурятник" кришку заднього колеса). Я хотів її тому що в ній поєднано все те що мені потрібно (прохідність, надійність, комфорт) Прохідність в ній на вищому плані, я й не думав що вона таке може, пісок, глину вона проходить зразково, але все залежить від гуми. У Сузукі надійний мотор, їзджу не багато і не довго, до порівняння скажу що у новому опелі астра хетчбек у мене вже були поломки. Про комфорт тут можна довго говорити, залежно що хто хоче. Сидіння класні, зручні, кробка працює просто супер не є в'ялою. На задніх сидіння тіснувато. Що мене в ній нервує так це шум який спричиняє пластік, незнаю чи то від природи воно таке, чи то електрик коли ставив мені музику туда свої ручки запхав, але замічаю що з кожним разом я все голосніше і голосніше слухаю музику, щоб не було чути того роздражаючого шуму. Я довго вибирав собі машину, дивився і на субару імпрезу, і на мітсубіші лансер , і на форд фокус. Всі вони класні, але ніодин з них не джип, а я люблю активний відпочинок, тому зрозумів що мені треба якогось джипа. Ще дивився на на китайські джипи грейт вел, не рекомендуюїх нікому. Скажу так, якщо Ви хочете Сузукі Джимні но купляйте не задумуючись, я впевнений що Ви не будете жаліти, він відповідає ціні-якості. Якщо є запитання то пишіть nazar_kurylko@mail.ru

Прохідність, надійність, ціна, запчастини(хоча не думаю що вони Вам знадобляться), комфорт від водіння, робота коробки автомат, тихий мотор і багато іншого.

Замалий багажник, хотілося б сильнішого мотору, шум пластіка в салоні(особливо передні стойки криші)

Порада покупцеві: Провіряйте тормозні колодки, в них знос дуже не зрозумілий, я міняв після 5000 км пробігу, на сервісі сказали що це тому, що я багато їзджу по місті. І щоб був класний зовнішній вигляд поставте собі хромовані пороги і "кенгурятник" напердній бампер, також обов'язково кришку запасного колеса

Обговорити відгук про Suzuki Jimny 2007

класна машина

Sasha27

Саша, я с тобой согласен в полне, так как с этим авто знаком лично, машинка бомба. Но до знакомства у меня он восторга не вызывал. Что б поверить в этоту машину нужно на ней покататься.

Наталия
04.04.2008

Отличная машина для города. Прекрасная маневренность в пробках. Парковаться можно практически везде, т.к. не занимает много места и имеет высокий клиренс (20). читати відгук

Антон
24.04.2008

Suzuki Jimny в эксплуатации с мая 2007 г. Куплен в автосалоне. Особенно понравилась тишина работы двигателя автомобиля, благодаря которой даже длительное путешествие не утомляет. В городе очень хорошо читати відгук

Продаж б/у Suzuki

Suzuki Vitara 2018 Suzuki Vitara 15500$ 2018