Відгук Skoda Octavia 2008 1.6 бензин механічна

20.09.2013

Рік, пробіг: 2008, 92.000 км
Кузов: ліфтбек, 5 дв.

Skoda Octavia 2008 - фото 1 Skoda Octavia 2008 - фото 2

Привіт всім тим, хто цікавиться даним автомобілем. Перед тим як купити даний автомобіль, я довго мучився з вибором. Основними вимогами при купівлі були - не бита і без жодного підкрасу, з мінімальним пробігом і від 1 власника, найшов - приїхав - оглянув - купив). Машина дуже надійна, ніколи мене не підводила, міцна, економна, стильна. Мотор 1.6 16 клапанний по місту споживає в спокійній їзді 7-8 л, траса 6-6.5. Звичайно якщо посадити в неї 4 чоловік, загрузити повний багажнік непотрібного хламу, включити кондиціонер і їхати 130-140, то вона буде пити набагато більше. Загалом машиною задоволений.

Надійна, економна, дешева в обслуговуванні.

Мотор 1.6 по трасі чуть-чуть слабенький.

Порада покупцеві: Раджу придивлятись до авто чеської зборки, з 1.9 дизельним або 2.0 бензиновим мотором, тоді ви точно не будете мене клясти, що я вам порадив 1.6, а оказалось, що це гімно) кожному своє, всім вдалих покупок та продажів!

Обговорити відгук про Skoda Octavia A5 2008

regulator

1,6 102 к.с. це 8-клапанний двигун

Serg_Frost

1.6 102. самый надежный и безпроблемный двигатель в линейке.

Руслан Тимченко

хочу купить подержанную шкоду октавию, теряюсь какую взять 1,6 или 1,8. Подскажите пожалуста.

Sаня

Бери новую, Рапид хотя бы, если уж так хочется именно Шкоду.

Руслан Тимченко

на новую не дотягиваю, рассматриваю пять или шесть лет

Илья
25.07.2008

Отличное сочетание цены и немецкого качества не смотря на то, что автомобиль якобы Чешский. Очень большой багажник, очень крепкая ходовая часть, кузов сделан из качественного металла читати відгук

Николай
Украина, Николаев
15.08.2008

Автомобиль отличный.У меня это далеко не первая машина, есть с чем сравнивать. Динамические качества, устойчивость на дороге и расход топлива превзошли все ожидания.Очень качественная отделка салона в с читати відгук

Продаж б/у Skoda Octavia

Skoda Octavia 2014 Skoda Octavia 9300$ 2014