Відгуки про Renault Logan 2007

На даний момент на нашому сайті додано 3 відгуків про автомобілі Renault Logan виготовлених в 2007 році. Ви також можете почитати відгуки про Renault Logan інших років виготовлення, наприклад в 2006 році або в 2008 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4 (3 відгуків)
Евгений
Евгений
1.6, MT
2007, 77.000км
+110 / -2 Renault Logan 2007

Хорошая простая машина. Просторный салон, непринуждённая в эксплуатации, и в лес заехать можно, и по грунтовке спокойно едешь и т.д. Испытана в морозы (-30 и ниже), заводится с полоборота, причём с пульта сигналки. Другие модели иномарок и наши отечественные в такие морозы отдыхали, т.к. не могли за читать отзыв

Сергій Миколайович
Сергій Миколайович
1.6 бензин, MT
2007, 66.000км
+6 / -0 Renault Logan 2007

Придбана в 2008 році. Стан автомобіля на цей час: заміна планова: термостат (40000 км), ремінь ГРМ та навісного обладнання + ролики (58000 км). Лампи ближнього світла - права (50000 км) ліва (60000 км). Підвіска - стійки стабілізатора (ліва 50 000 км, права 63000 км). В цілому машина вартує своїх читать отзыв

Луганск
MT
2007, 3.000км
+0 / -0 Renault Logan 2007

Купил машину в октябре месяце 2007 года. Машина надежная. Зимой прогревается очень быстро. На трассе держу 100-120 км. По дороге хватает. Но иногогда хочется на обгоне повеселее. Если сравнивать с нашими телегами, то эта уже похожа на машину. По крайней мере по цене. У меня машина "голая". читать отзыв

нові відгуки про Logan 2007 року