Отзыв Ravon R4 2017 1.5 бензин на механике

Oleksandr Tsiuda
Oleksandr Tsiuda

03.09.2018

Год, пробег: 2017

Расход топлива в городе: 9.5 л/100км, по трассе: 6.0 л/100км, средний: 8.0 л/100км

Купив у січні 2018-го року. За 9 місяців проїхав вже 20 000 км. Поки що все влаштовує, підвіска спочатку видалася надто жорсткою, але потім звик і не відчуваю дискомфорту. 80% часу пробігу машина пройшла по трасі, приблизний розхід при швидкості 90 - 5.7, 110 - 6л, 130 - 6.6л (все з увімкненим кондиціонером і заміри по баках, по БК завжди на 0.2л менше). У місті літом - 9л, зима - 11л. До цього був Крайслер який їв по місту 15-17л, а по трасі - 10л, тому зараз я задоволений. По трасі машина йде нормально як і всі конкуренти в її класі. Відгуків власників з великими пробігами мало, тому поки не відомо які будуть проблеми при наближенні до 100 тисяч. Гарантійних випадків не було і проблем в цілому поки ніяких. Кому цікаво, можу відповісти на питання які кого цікавлять.

Співвідношення ціна-якість. Штатна аудіо система не викликає негативних емоцій, а в цьому ціновому сегменті це рідкість. Дешеве ТО, якісне оригінальне масло.

Погана шумоізоляція в цілому і особливо арок, чути кожну піщинку. На львівській бруківці тарабанить пластик у салоні (але заради справедливості треба уточнити, що цим грішать майже всі авто, і нові і старі). Важко знайти резину на 14ті колеса.

Совет покупателю: Тому кому потрібен дешевий надійний авто (піджопник) - рекомендую. Кому потрібні емоції за кермом або статусне авто - категорично не рекомендую.

Обсудить отзыв про Ravon R4 2017

Василь К

Як на мене то це авто має ще одну перевагу про яку якось ніхто ніколи не писав - ззовні воно виглядає куди дорожче ніж насправді є.

Crosby1130

Василь К, либо вы перепутали марку, либо это черезчур тонкий троллинг, даже при всей мой симпатии к этой модели)

Василь К

Crosby1130, та ні не переплутав. але коли бачу рідко на вулиці равон4 він мені на вигляд подобається, і виглядає ззовні дорого, ну може в мене смак специфічний, але якось так.

тапкодав

все таки это Шевроле Кобальт.со всеми вытекающими.от узбеков только шильдик и сборка.машина крепкая ,чего цепной мотор только стоит.как и все Шевроле.будет ездить без проблем.

Ябадабаду

11 по городу на механике - неожиданно, видел много тестов, где люди на автомате рассказывают про 8.

Slavik0080

Ябадабаду, не реально 8.А вот 11л как раз похоже на правду.

Ябадабаду, 11 літрів - це взимку, з прогрівами, і по Львову. А тут взимку всі рухаються 20 км/год.Тому вважаю це нормальним. Конкретно зараз бортовий показую 8.8. Це показник за останні 300 км які я всі проїхав по місту.

Артем
Россия, Новокузнецк
03.07.2017

После продаже цедрика была куплена новая машина жене. Критерии несколько, чтобы бюджетно и автомат, а то равняется Равону. Конечно глупо сравнивать с цедриком по комфорту, но равон тоже имеет полн читать отзыв

Украина, Харьков
26.08.2017

Пробег пока небольшой, можно считать обкатка заканчивается, решил поделиться впечатлениями. Тем более, отзывы и обзоры в основном про модель с АКП, по механике информации мало. Нравится высокий кли читать отзыв

Продажа б/у Ravon R4

Ravon R4 2017 Ravon R4 11559$ 2017