Відгук Peugeot 2008 2020 1.2 turbo бензин автоматична

17.10.2020

Рік, пробіг: 2020, 700 км
Двигун: 1.2 turbo бензин
Компл.: Individual

Витрата пального по місту: 9.0 л/100км, по трасі: 5.0 л/100км, середній: 5.6 л/100км

Автомобіль купував під замовлення. Замовляв в комплектації GT-Line з активним моніторингом сліпих зон, асистентом паркування і навігацією.

Зовнішній вигляд білого авто перевершив всі мої очікування.

Салон неймовірно красивий і доволі просторий, як на довжину авто 4.3м, на задньому ряді багато місця і комфортно, багажник 430л. Штатна навігація проектується на панель приладів, що дуже зручно коли їдеш в незнайомому місті, бо карта завжди в полі зору, хоча повернутий до водія екран теж в цьому допомагає, коли підключаю Android auto. Аудіосистема дуже пристойна і басовита.

Раніше їздив на дизельному авто, тому цього разу не роздумуючи обрав бензиновий варіант. Я багато читав про економічність бензинового двигуна 1.2, але пересвідчився в цьому на трасі - при круїзі на 90км/год коли витрата пального була в районі 3-4л/100км. В місті розхід від 6 до 10л. і цифра ця залежить від часу проведеного в затоках, а також від манери їзди.

Авто дуже комфортне в кермуванні. Руль дуже інформативний і зручний, хоч і маленький. Підвіска мяка і дуже енергоємка. Двигун дуже еластичний і реакція на педаль газу без помітних затримок, а переключення передач відбувається непомітно.

Авто поки ще на обкатці, але відчуваю, що запас потужності двигуна на 155 к.с. дуже пристойний.

Тут є багато асистентів, які полегшують кермування. Особливо зручним в місті під час пробок для мене є адаптивний круїз з функцією stop and go, коли автомобіль сам підгальмовує і підїжджає в заторі до авто, що є перед ним аж до повної зупинки, а потім сам рушає далі, коли інші авто починають рух.

Утримання смуги руху працює дуже добре, а з адаптивним круїзом на трасі можна відпочивати. Також авто підкермовує, якщо я перетну дорожню розмітку, чи почну зїжджати з дороги без ввімкненого поворотника.

Активний моніторинг сліпих зон не дозволяє мені перебудуватися в іншу полосу, якщо збоку є інший автомобіль в сліпій зоні.

LED фари просто неймовірні і освітлюють дорогу так, що видно як вдень, а автоматичне перемикання ближнього і дальнього світла працює відмінно і ще більше полегшує процес їзди.

1. Ефектний, новий дизайн.
2. Просторий і дуже красивий салон.
2. Дуже зручна та інформативна 3d панель приладів.
3. Зручні передні крісла з підігрівом і регулюванням по висоті
4. Двигун 1.2 155к.с. дуже потужний і економний водночас
5. Асистенти працюють відмінно і без помилок.
6. LED фари просто фантастичні.
7. Дуже комфортна підвіска.
8. Кліренс 19см.
9. Безключовий доступ.

Багажник закривається не завжди добре і часто треба прикладати трохи більше зусиль ніж хотілося б.
На торпедо багато лакованих елементів, які дуже легко дряпаються.

Обговорити відгук про Peugeot 2008 2020

semitop7

Чому вирішили взяти бензин замість дизеля? Які були проблеми с дизелем?

semitop7, Дизель був по суті ідеальний, якщо говорити про витрату пального в змішаному циклі 4,5-5л, але він був тупий по динаміці, я часто відчував на обгонах що 110к.с. дизеля замало. Тому і обрав бензин. Правда, якщо основна їзда по місту і на короткі дистанції - тоді треба брати однозначно дизель.

IgorGD

А за скільки часу приїхала машинка, якщо не секрет? Бо в мене Ілта вже трохи дедлайни завалює.

IgorGD, Мені менеджери відразу казали, що очікувати потрібно 4 місяці - я замовив авто 2 червня, а забрав 5 жовтня. В моєму випадку затримок не було.

semitop7

Rontsse, дали вам якусь знижку в честь 210 річчя Пежо?

DenRamon

Меня бесит что нет подогрева руля..

Сзади действительно еле закрывается

Задний ряд слабый. Сидеть неудобно.

А так топ

flymonkeyhall

DenRamon, а меня бесит то, что крышка багажники впритык к крылу и затирает его и себя. Уже по гарантии подкрасили. Но проблему не убрали. В последних партиях это поправили.

JimmyKyev

flymonkeyhall, а где там трет? У меня 21 года выпуска, посмотрю у себя ))

wolfwizard

Що зараз по розходу? Місто і траса на різних швидкостях? Дивлюсь на 2008 і вагають між бензином і дизелем.

semitop7

wolfwizard, власник 1.5 diesel АКП8 GT-line, в мене по Києву, часто стоїть в пробках, показує 6-6.2 л, старт-стоп вимикаю, пробіг 1500 км.

semitop7

wolfwizard, зайшов в додаток MyPeugeot і там показує 5.7 л, будемо важати що 6 середній

Константин
Украина, Буча
22.06.2020

Дуже довго придивлявся к 3008 але у нього пакет "безпека +" можно замовити тільки з заводу, а чекати три місяці (а то и більше) не хотілось. І раптом виходить ОЦЕ) - гарніший, дешевше і з па читати відгук

29.08.2020

Машине 20 дней. Все вначале было супер. Резвая, классная. Через неделю появились проблемы с карплей. Стал перезагружаться компьютер каждые 30 секунд. Чтобы было понятнее, центральный монитор просто пе читати відгук

Продаж б/у Peugeot

Peugeot 508 2012 Peugeot 508 11800$ 2012