Відгук Opel Mokka 2021 1.2 turbo бензин автоматична

Олександр

23.01.2023

Рік, пробіг: 2021, 8.000 км
Двигун: 1.2 turbo бензин

Купив машину влітку 2022. Спеціально Опель не вибирав, взяв те що було в салоні, а на той момент вибору особливо не було. Але зовсім не жалкую.

Перше що кидається в око в цій машині це дизайн. Вона збирає багато уваги і кожного разу коли я сідаю в авто чи виходжу з нього я посміхаюся) інтер'єр для цього класу теж непоганий. Динаміка на дорозі доволі непогана, на спорт режимі особливо. Зручні крісла, спина не втомлюється. Управління поки що без нарікань. Підвіска трошки жорсткувата як на мене.

Функції які мені особливо зайшли - датчик сліпих зон і обмежувач швидкості. Розхід палива по місту я не заміряв, бо їзджу по трасі в осносному. 6.7 літрів на 100 км мене цілком влаштовує.

Якщо казати про недоліки то це машина не для високих людей. При моєму зрості 192см машина стає трьохмісною) Немає освітлення на задніх седіннях. Так само невеликий багажник. Але пару туристичних рькщаків влізе. Резумуючи скажу що ця машина більше підійде на 1-2 людини, яким не потрібно возити багато багажу)

Дизайн.

Обговорити відгук про Opel Mokka 2021

max_cn

Вітаю,
6.7 л/100км
- це миттєві витрати, при русі по трасі, тоді при якій швидкості?
- це середні витрати по бортовому комп'ютеру за весь час експлуатації?
- це середні витрати по чекам заправки?

Danubecaptain

max_cn, судячи з тексту - середній за весь час експлуатації.

Вовка Існує
Украина, Борисполь
03.08.2021

Мої вітання всім читачам! Перший мій відгук про авто, як і власне перше моє авто із салону. Попередній транспорт - це був Форд фьюжин 10го року. 1.4. Механіка, б/в. Всі знають що це, і з чим його читати відгук

alexey_nn
29.08.2021

Пробег 2500 км, "обкатка" пройдена, можно подвести итоги, выбор был сделан осознано без эмоций, исходя из опыта эксплуатации предыдущих машин. Нужен был клиренс не менее 15см (устал все читати відгук

Продаж б/у Opel

Opel Zafira 2007 Opel Zafira 5800$ 2007