Відгуки про Opel Mokka 2021

На даний момент на нашому сайті додано 9 відгуків про автомобілі Opel Mokka виготовлених в 2021 році. Ви також можете почитати відгуки про Opel Mokka інших років виготовлення, наприклад в 2014 році або в 2017 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4 (9 відгуків)
Андрій
Андрій
1.3 бензин, AT
2021
+3 / -2 Opel Mokka 2021

Машине больше года. Однозначно, потребляет гораздо больше, чем заявлено в паспорте. Ни о каких 7-8 по городу говорить не приходится, скорее всего 10-11. А ввиду того, что бак маленький (45л), на заправке ты постоянный гость. Салон однозначно маленький и тесный, садиться что на передние, что на з читать отзыв

Олександр
Олександр
1.2 бензин, AT
2021, 8.000км
+2 / -1 Opel Mokka 2021

Купив машину влітку 2022. Спеціально Опель не вибирав, взяв те що було в салоні, а на той момент вибору особливо не було. Але зовсім не жалкую. Перше що кидається в око в цій машині це дизайн. Вона збирає багато уваги і кожного разу коли я сідаю в авто чи виходжу з нього я посміхаюся) інтер'єр д читать отзыв

Іван
Іван
1.2 бензин, AT
2021, 5.500км
+1 / -0 Opel Mokka 2021

Нажаль, заявлені витрати палива не відповідають дійсності. В місті 9.5 і навіть більше. Автівка начебто комфортна і має непогану звукоізоляцію, не погано відчуває кермо. Але дуже багато пунктів, які турбують. Проблема ускладнюється тим, що їхній прояв не постійний, а час від часу. Нестабільний зв читать отзыв

Виталий Бердинских
Виталий Бердинских

1.2 бензин, MT
2021, 6.680км
+4 / -0 Opel Mokka 2021

Побачив що в інших видгуках люди скаржаться на кофморт. Мій досвід такий. Купив в останні дні 2021 року. Спочатку після купівлі їздив дуже повільно: машина більша за попередню, посадка вища і було трохи некомфортно "наче в автобусі". Плюс сама машина мене якось так мотивую не рисачити я читать отзыв

An On
An On

Северодонецк
1.2 бензин, MT
2021, 3.000км
+2 / -0 Opel Mokka 2021

Приобрел авто в декабре 2021 года. В общем машинкой доволен. Про плюсы писать особо не буду, все можно почитать в описании авто. Главное достоинство - комфорт. Но есть и минусы, и весьма существенные: 1. Самый главный минус для меня это расход авто. Не знаю кто как ездит, но я специально сбро читать отзыв

нові відгуки про Mokka 2021 року