Відгук Nissan X-Trail 2007 2.2 дизель механічна

Рік, пробіг: 2007, 250.000 км
КПП, привід: мех., повний
Двигун: 2.2 дизель
Компл.: Коламбия

Всім привіт, купив автомобіль в 2007 році в автосалоні у Львові, вибирав седан але друг умовив купити ікс-трейла, аргументуючи це практичністю та витривалістю автомобіля на наших дорогах. Це вже у мене було шосте авто і третє з салону так, що певний досвід у мене вже був. В перше пройшов тест-драйв на кросовері і враження яке у мене було, що їдеш на тракторі, але швидко звик. Автомобіль в цілому хороший дає впевненість на дорозі, двигун потужний його достатньо для цієї машини, але потребує хорошого дизпалива, коробка механічна шести ступенева працювала добре без нарікань розганяла автомобіль до 200 км. по трасі, на високій швидкості автомобіль не розхитувало тримався дороги дуже добре, навіть в поворот входив на швидкості 140 км.. Ходова дуже міцна і комфортна на швидкості по ямах гнув диски а ходовій нічого не було. За шість років поміняв підшипники на всіх колесах, втулки стабілізатора і колодки кожні 70 тис., все інше в автомобілі витримувало навантаження нашого бездоріжжя, автомобілем об`їздив Карпати і Крим жодного разу мене не підвів, а також тягав причіп до 1 т.. Хочу сказати і про мінуси; не було в автомобілі пониженої передачі дуже важливо для пересування по горах, та бездоріжжі; курсової стабілізації у автомобіля також не було, були небезпечні моменти літом на мокрому асфальті і зимою, врятувало досвід водіння; кондиціонера не достатньо було для задніх пасажирів запотівали постійно задні вікна і багажник; не зручно сідати заднім пасажирам на сидіння, вузький дверний прохід.

Хороший економічний двигун, зручна коробка передач, міцна ходова, простора в середині, великий багажник, проходима на бездоріжжі, комфортна підвіска.

Відсутня понижена передача, відсутня ESP, немає для задніх пасажирів кондиціювання повітря.

Порада покупцеві: В загальному можу рекомендувати як надійний автомобіль, спираючись на мій шестирічний досвід водіння цим автомобілем.

Обговорити відгук про Nissan X-Trail 2007

Костя
Украина, Симферополь
14.12.2007

Купил машину 15 октября. До этого ездил на российских машинах, ауди 80, два Опеля Вектра, ниссан Альмера. Взял в комплектации: 2 литра, вариатор, климат, электропакет, дуги на крыше с фарами, люк. Пос читати відгук

Антон
Украина, Кропивницкий
05.01.2008

Долго выбирал, где-то полгода. Смотрел все. Все что было в автосалонах, хотелось кросовер, но какой не знал. Случайно заехал в автосалон и увидел.... грязный черный и понял - мой! взял , на эмоциях. н читати відгук

Продаж б/у Nissan X-Trail

Nissan X-Trail 2015 Nissan X-Trail 14000$ 2015