Відгук Nissan Qashqai 2023 1.3 turbo бензин автоматична

13.02.2024

Рік, пробіг: 2023, 50 км
Двигун: 1.3 turbo бензин
Компл.: N-Connecta

Витрата пального по місту: 10.0 л/100км, по трасі: 7.0 л/100км, середній: 0.0 л/100км

Добрий день усім автолюбителям. Вирішив теж залишити відгук, адже це у якійсь мірі допомагає з вибором авто. Я, наприклад, читав відгуки на Інфокарі, і мені здається це допомагає.

Отже, про мій експіріенс з вибору авто.

Моя сім'я 11 років використовувала ніссан кашай 1.6 л на механіці, 5 передач, 117 к.с. Ми повністю були задаоволені цим автомобілем, бо він приносив тільки позитивні моменти. Але прийшов час заміни на щось інше, більш нове і сучасне авто.

Звісно ми думали про новий кашкай, але як завжди ціна нового кашкаю літом 2023 року була захмарною. Тому шукали щось б/у в районі 20 тисяч баксів. Відразу скажу, що поки ми думали ринок на стільки змінився, що ми почали думати про нове авто. Почали тестити щось в класі кашкая: мазду сх-30, сеат атеку, шкода карок, і потім ще спробували С-5 aircross, форд кугу, сх-5, коли на них пішла знижка. Ціну розглядав в районі 28-29 тис баксів. І тут звичайно, якщо порівнювати опції кожного авто, то Ніссан Кашкай в кінці кінців виявився найбільш привабливим за нашими критеріями.

Сучасніть, відносна надійність, наявність багатьох опцій в цій комплектації ну і валідність на вотринному ринку. Хоча мені дуже сподобався С5 aircross і мазда СХ-5, але сім'я обрала кашкай... Правда поки ми думали-вагалися, поки продали старе авто, то ціна в салоні змінювалася, при чому в більшу сторону(((( Але так зірки зійшлися, що ми таки придбали саме кашкай.

Нижче зазначив основні плюси і мінуси, але це тільки перше враження. Як буде далі - час покаже. Сподіваюсь враження, будуть не гірші ніж від старого кашкая))).

Зовнішній вигляд. Фарба сірий перламутр просто "бімба")).
Камера 360 (вирішує усі питання по парковці).
Комфорт ходової підвіски.
Сучасна платформа і технологічність (купа різних плюшок).
Двигун спритний, крутить норм (після 1.6 л це як космос).
Цифрова панель приладів і дисплей .
Класне світло.

Гальма скриплять (сподіваюсь пройде).
Арки коліс у дощ чи бруд, як барабани (треба робити шумку).
Система старт-стоп, яку не можна відімкнути назавжди((.
Ніссан коннект у нас не працює((( обіцяють налаштувати, але коли - невідомо...тобто ніколи(((.
Власна навігація трохи недосконала. Гугл мапсу поки вона програє. Андроїд-авто тільки на дроті((.

Порада покупцеві: при можливості затестіть ініші подібні авто і обов'язково порівнюйте опції. Ну і найголовніше, як на мене, необхідно відчувати "свій автомобіль" серцем))).

Обговорити відгук про Nissan Qashqai 2023

Роман
Украина, Львов
16.10.2023

Обираючи між Tucson, CX30 та Qashqai, зупинився на Qashqai. Маленька знижка в 2% за програмою лояльності від Nissan теж стала приємним бонусом. Я обрав комплектацію Tekna+, особливо зважаючи на те, що читати відгук

Володимир
21.04.2023

Всім привіт! Буду першим!)) Зустрічайте, новий Nissan Qashqai 1.3 MHEV MT6 (140 к.с.) 2022 року випуску. Купив на заміну Форд Куга 2018 1.5 дизель на роботі. Сподобалась зовнішність, доволі по читати відгук

Продаж б/у Nissan Qashqai

Nissan Qashqai 2017 Nissan Qashqai 18300$ 2017