Відгук Nissan Qashqai 2023 1.3 turbo бензин автоматична

16.10.2023

Рік, пробіг: 2023, 12.000 км
Двигун: 1.3 turbo бензин
Компл.: Tektna plus

Витрата пального по місту: 9.0 л/100км, по трасі: 6.0 л/100км, середній: 8.0 л/100км

Обираючи між Tucson, CX30 та Qashqai, зупинився на Qashqai. Маленька знижка в 2% за програмою лояльності від Nissan теж стала приємним бонусом. Я обрав комплектацію Tekna+, особливо зважаючи на те, що моя дружина також буде користуватися автомобілем, і лише ця версія має функцію пам'яті сидінь.

Щодо технічних особливостей, я хотів обрати варіант e-power, але Nissan трошки розчарував, просивши додаткові 250 000 за цю опцію, коли для X-Trail різниця становить лише 160 000. Однак, незважаючи на це, я придбав автомобіль наприкінці травня 2023 року.

Щодо водіння, загалом я залишаюся задоволеним. Однак, посторонні звуки у салоні стали ненрувати. Щодо розходу пального, у міських умовах Львова він складає від 8 до 10 літрів на 100 км, на трасі - від 5 до 6 літрів на 100 км. На автобані з повним багажником і чотирма пасажирами споживання склало 9.5 літра на 100 км при середній швидкості 122 км/год та максимальній швидкості 150 км/год.

Зовнішній вигляд.
Адаптивні фари.
Цікавий дизайн салону.
Просторий багажник та органайзер.
Великий сенсорний дисплей.
Якісна камера заднього виду, 360 градусів.
Ефективна робота безпекових асистентів (але автоматичні гальма ще не використовувалися).

Посторонні шуми в салоні навіть при 10 тисячах кілометрів пробігу, район проекції, та щось в обшивці багажника.
Кондиціонер перестав працювати ще до 1 тисячі кілометрів пробігу :)
19-дюймові колеса роблять їзду менш комфортною.
Постійне скрипіння гальм.
Низько розташоване зеркало заднього виду, яке закриває огляд, особливо під час правих поворотів, особливо для водіїв високого зросту (193 см).
Неявно працює система заряджання: обіцяють 2 ампери, а насправді надають лише 0.5 амперів. Це стосується як тип-с, так і звичайного USB. Бездротова зарядка працює трошки швидше, але нагрівається і вимикається через короткий час.
Ущільнювач дверей багажника відклеюється приблизно через півроку використання.
Сподіваюся, цей варіант відповідає вашим очікуванням. Якщо є додаткові корективи чи зміни, будь ласка, повідомте мене.

Обговорити відгук про Nissan Qashqai 2023

Shapov

То Ви все ж купили не E-Power? Збираюся купити Кашкай E-Power. Ме ні все цікаво про це авто.

max_cn

Shapov, судячи з опису автомобіля угорі - "1.3 turbo бензин". Тобто не e-Power

max_cn

Shapov, я також розглядав це авто собі до покупки і був на тест-драйві, правда такого ж з 1.3Турбо з повним приводом. Мені не вистачило потужності та гальм.
Але про те, що автор написав в недоліках по скрипам салону, пише дуже багато і інших власників і те саме мені розказав знайомий, який володів T32 X-Trail.

Складається враження, що Qashqai дуже гарно напакований технічно на свою ціну. Але оці всі дрібниці з якості та надійності - якось не схотілося перевіряти на собі.

Shapov

На сервісі всі недоліки Вам усунули?

Oleksandr_
13.02.2024

Добрий день усім автолюбителям. Вирішив теж залишити відгук, адже це у якійсь мірі допомагає з вибором авто. Я, наприклад, читав відгуки на Інфокарі, і мені здається це допомагає. Отже, про мій екс читати відгук

Володимир
21.04.2023

Всім привіт! Буду першим!)) Зустрічайте, новий Nissan Qashqai 1.3 MHEV MT6 (140 к.с.) 2022 року випуску. Купив на заміну Форд Куга 2018 1.5 дизель на роботі. Сподобалась зовнішність, доволі по читати відгук

Продаж б/у Nissan Qashqai

Nissan Qashqai 2017 Nissan Qashqai 18300$ 2017