Відгук Nissan Murano 2009 3.5 бензин автоматична

Роман
Львов

25.02.2012

Рік, пробіг: 2009, 40.000 км

Вперше в житті пишу відгук про свою машину. Випадково зайшов на сайт і побачив відгуки про машини, не зміг втриматися...
Їздимо на нашому Мурано вже 3-й рік. Вся сім’я просто закохана в машину! Надійна, велика, зручна, всюдихідна... Компліменти можна продовжувати довго. По надійності є лише одне маленьке зауваження - раз на 10 тис. пробігу доводиться міняти втулки стабілізатора... які коштують до 100 грн. Хоча із нашими дорогами (а ямочки моя дружина не завжди встигає об’їхати) це можна не відносити до недоліків. Загалом ходова - супер! Хороша звукоізоляція, багато місця в салоні (ззаду 3 дорослих сидять просто із комфортом). Про всюдихідність хочеться окремо написати. Перевіряли і на снігу і на льоду і на болотах і на слизькому підйомі. Після покупки особливо хотілося перевірити "легенду про всюдихідність". На слизькій горі з крутим підйомом посередині просто зупинялися... і рушали знову без проблем. Навіть на горі з суцільним льодом зверху присипаній снігом - виїз нагору без проблем. Окремих компліментів заслуговує варіатор. Ті хто кажуть "їздить як тролейбус" напевне просто люблять щоб машина "дьоргалась" як дика. Мурано їздить плавно і впевнено. А легке "урчання" двигуна створює затишок і впевненість в собі і своїй машині. Там де терба - ривок без проблем! Потужності двигуна вистачає на будь який обгін. Навіть без включення O/D i kick down хоча і ці "прибамбаси" також є. Словом - не машина, а мрія!

Потужний двигун, всепрохідність, комфортна їзда, великий салон, надійна

велике споживання бензину (до 16 л по місту, до 11 за містом). Все ж таки 3, 5 л треба "годувати"

Порада покупцеві: Купуйте і не думайте! Якщо є гроші на таку машину то на бензин знайдете :)))

Обговорити відгук про Nissan Murano 2009

08.10.2010

Выбирал вместо паджеро вагоном и мурано . Взял мурано и ничуть не жалею о выборе. Мурано - чисто городской автомобиль, который позволяет выехать на природу или пляж не застряв при этом. На нём комфорт читати відгук

28.02.2012

Мурано стал моим первым автомобилем. Выбирал между новым Паджеро 3.2, б/у инфинити фх 35, б/у лексус гс 350, решено было брать только японца. Автомобиль я даже не рассматривал как вариант, но чисто сл читати відгук

Продаж б/у Nissan

Nissan Juke 2016 Nissan Juke 11700$ 2016