Відгуки про Nissan Murano 2009

На даний момент на нашому сайті додано 3 відгуків про автомобілі Nissan Murano виготовлених в 2009 році. Ви також можете почитати відгуки про Nissan Murano інших років виготовлення, наприклад в 2007 році або в 2011 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4.5 (3 відгуків)

3.5 бензин, AT
2009, 72.000км
+30 / -3 Nissan Murano 2009

Мурано стал моим первым автомобилем. Выбирал между новым Паджеро 3.2, б/у инфинити фх 35, б/у лексус гс 350, решено было брать только японца. Автомобиль я даже не рассматривал как вариант, но чисто случайно в автосалоне попался новенький мурано прошлого года, с очень хорошей ценой и компектацией. Сд читать отзыв

Роман
Роман
Львов
3.5 бензин, AT
2009, 40.000км
+14 / -4 Nissan Murano 2009

Вперше в житті пишу відгук про свою машину. Випадково зайшов на сайт і побачив відгуки про машини, не зміг втриматися... Їздимо на нашому Мурано вже 3-й рік. Вся сім’я просто закохана в машину! Надійна, велика, зручна, всюдихідна... Компліменти можна продовжувати довго. По надійності є лише одне ма читать отзыв

3.5, AT
2009, 15.000км
+157 / -3 Nissan Murano 2009

Выбирал вместо паджеро вагоном и мурано . Взял мурано и ничуть не жалею о выборе. Мурано - чисто городской автомобиль, который позволяет выехать на природу или пляж не застряв при этом. На нём комфортно как в городе так и на трассе со скоростью под 200. Удобство создают датчик дождя и света, включив читать отзыв

нові відгуки про Murano 2009 року