Відгуки про Mazda CX-5 2018

На даний момент на нашому сайті додано 4 відгуків про автомобілі Mazda CX-5 виготовлених в 2018 році. Ви також можете почитати відгуки про Mazda CX-5 інших років виготовлення, наприклад в 2017 році або в 2019 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 5 (4 відгуків)
Before
Before

Львов
2.5 бензин, AT
2018
+8 / -3 Mazda CX-5 2018

Почнімо з того, які авто розглядали. Sportage - не подобається з вигляду, дизеля не хотілось. X-trail - надто великий шолі, напевно для більш смейної старшої аудиторії. Kuga і RAV4 відпали після тест драйву, перша дубова, друга навпаки дико крениться. Топ конкурент для мене був Kodiaq, але він читать отзыв

Денис
Денис

Винница
2.5 бензин, AT
2018, 10.000км
+3 / -0 Mazda CX-5 2018

Всім привіт. Придбали дане авто в лютому 2019 року, авто 2018 року, тому знижка становила на той момент майже 100 тис.грн. Авто для дружини тому в основному вибирала вона, я вибрав лише комплектацію, і зупинились на максималці. В авто на даний час впринципі все влаштовує. Розхід пального в залежн читать отзыв

MZD_cx5
MZD_cx5

2.2 дизель, AT
2018, 7.500км
+5 / -0 Mazda CX-5 2018

Приветствую всех автовладельцев, ну или тех кто только планирует таковыми стать. Пишу свой отзыв о владении автомобилем Mazda CX-5 2.2 diesel euro 6 c adblue. Не буду сильно расписывать почему именно мой выбор пал на данный автомобиль, скажу просто понравился он мне, понравился внешне, понравился ка читать отзыв

Zakhar Sukhanov
Zakhar Sukhanov

2.2 дизель, AT
2018, 10.000км
+0 / -1 Mazda CX-5 2018

Отличный авто для Города и семьи из 3-4 человек. Клиренса хватает чтобы лазить на бордюры. Полный привод зимой - замечательно (это скорее вопрос безопасности, а не проходимости даже). Дизайн замечательный. В провинции некоторые называли авто "крутая тачка" "спортивная машина&q читать отзыв

нові відгуки про CX-5 2018 року