Отзыв Mazda CX-5 2018 2.5 бензин с автоматом

Before

12.11.2018

Год, пробег: 2018
Компл.: Premium Black

Расход топлива в городе: 12.0 л/100км, по трассе: 8.0 л/100км, средний: 10.0 л/100км

Почнімо з того, які авто розглядали.

Sportage - не подобається з вигляду, дизеля не хотілось.
X-trail - надто великий шолі, напевно для більш смейної старшої аудиторії.
Kuga і RAV4 відпали після тест драйву, перша дубова, друга навпаки дико крениться.
Топ конкурент для мене був Kodiaq, але він занадто великий.
Зупинився на Mazda, ідеальний для мене розмір, вигляд просто клас, дуже сподобався тест-драйв.

Купив авто в квітні, в середині травня вже забрав із салону. Перші два місяці їздив мало, ну і вони не показові. Станом на зараз наїздив 9к км, як в Україні, Львів (візькі вилички проблеми з парковкою і тд), так Європа (автобани та серпантини).

Виходячи з вище загадного враження тільки позитивні.

В місті досить маневренне авто, приємна коробка для пробок. Мінус: не приємний рух при швидкості 70-80, треба або швидше або повільніше.

Європа (автобани): о да, при ТТХ макс швидкості в 196км/год. Реальна швидкість 215км/год це не придєл, при чому машина йде стабільно правда трохи вже шумно.

При шумку окремо: вона просто крута в стандартних швидкостях, а в сумі з аудіосистемою BOSE: крутяк. Можна встановити carplay/android auto. Проте я ще не ставив, на даний момент користуюсь штатною навігацією.

Світло/фари - окрема тема, тут вони матричні, фул лед. Вночі просто кайф, особливо на трасі, оскільки вони з адаптивним дальним і з вирізанням зустрічних авто.

Системи бепеки, а підрулювання та утримання в полосі, системи екстренного тормозіння на парковці та при русі в місті. Остання, вроді, спасла пару раз, але не знаю, оскільки вроді і сам тормозив, але лишня точно не буде.

Салон виглядає і відчувається досить не зле, можна сказати громке слово "преміально".

Нема люка, панорами. Плюс це чи місус? Та херн його знає.

- вигляд, дуже красиве авто.
- шумка.
- дуже приємне у водінні авто.
- 3 річна гарантія.
- системи активної безпеки.

- немає адаптивного круїзу (починаючи з осені вже є).
- камера 360 просто жахливої якості.

Совет покупателю: Молодіжне авто, підійде для молодою енергійної сім'ї та для тих хто часто подорожує.

Обсудить отзыв про Mazda CX-5 2018

777Александр777

Спасибо за отзыв! Полностью согласен с ощущениями от тест драйва автомобилей конкурентов
X-trail и CX-5 в приоритете, но CX-5 берет своим внешним видом
Удачной эксплуатации

Алексей Верю-не верю

777Александр777,
Х-трайл,зимой таки надёжней,на много лучше по снегу прёт и выгребает.

Slavik0080

Куга дубовая-это забавно

Анатолий Ланский

Чи існує ще украЇнська мова? "Тормозіння" - автору залік!

Zakhar Sukhanov
14.03.2019

Отличный авто для Города и семьи из 3-4 человек. Клиренса хватает чтобы лазить на бордюры. Полный привод зимой - замечательно (это скорее вопрос безопасности, а не проходимости даже). Дизайн з читать отзыв

MZD_cx5
27.04.2019

Приветствую всех автовладельцев, ну или тех кто только планирует таковыми стать. Пишу свой отзыв о владении автомобилем Mazda CX-5 2.2 diesel euro 6 c adblue. Не буду сильно расписывать почему именно читать отзыв

Продажа б/у Mazda CX-5

Mazda CX-5 2019 Mazda CX-5 24900$ 2019