Відгуки про Mazda 3 2007

На даний момент на нашому сайті додано 29 відгуків про автомобілі Mazda 3 виготовлених в 2007 році. Ви також можете почитати відгуки про Mazda 3 інших років виготовлення, наприклад в 2006 році або в 2008 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4.5 (29 відгуків)
денис
денис
Ровно
1.6 бензин, MT
2007, 145.000км
+3 / -0 Mazda 3 2007

Брав з пробігом 70000, проіхав 76000, за цей час важкої екплуатаціі про авто можу сказати лише гарні слова, ніразу не підвів, простий, надійний. розхід по місту 8, по трасі 7 (постійно 120-130). Задня підвіска незалежна - дуже стійка на поворотах, керованість на найвищому рівні. Двигун 1.6 немае рем читать отзыв

Тарас
Тарас

Каменка-Бугская
1.6 бензин, MT
2007, 95км
+8 / -2 Mazda 3 2007

проїхав на авто 20 тис.км, дуже задоволений, багато хто критикує "МАСЬКУ" за тверду ходову, я не згідний, не так все страшно, маю Шкоду Октавію - по комфорту майже ідентичні, але мазда краще входить в повороти і по іншому реагує на руль. - за цей час перебрав всю ходову, товариш порадив ку читать отзыв

Олександр
Олександр

Житомир
1.6 бензин + ГБО, MT
2007, 190.000км
+2 / -1 Mazda 3 2007

Доброго дня, читаючи отзиви на сайті вирішив написати про експлуатацію своєіі машини.Володію маздою вже 5 років, брав з пробігом 77 тисяч + установив гбо. Машина була некрашена, 2 власник. В середині і на зовні вона виглядає на всі 100%. Розповім, що я ремонтував при проіізді 110 тис.км.заміну масла читать отзыв

Евгений
Евгений

2.3 бензин, MT
2007
+2 / -3 Mazda 3 2007

За время владения машина радует. Уделывает на трассе 90% других авто, хотя является гражданской. Машина используется почти каждый день. Полностью себя оправдала. Хорошая, быстрая в меру, красивый дизайн. В полной комплектации, естественно все опции. Используется моей женой и сам иногда езжу в удовол читать отзыв

ЯрославТ
ЯрославТ
1.6 бензин, AT
2007, 95.000км
+7 / -0 Mazda 3 2007

Покупал автомобиль новым у АИ ОД в 2008 году (2007 г.в.), владею 5 лет (95 тис. км.), авто очень понравится, надежность - не было серьезных поломок (только расходники), продавать не думаю. Внешне до сих пор нра. Не очень гуд пластик салона - жесткий (пережить можно), кожа на руле за 5-ть лет пои читать отзыв

нові відгуки про 3 2007 року