Відгук KIA Sportage 2013 1.7 дизель механічна

27.04.2014

Рік, пробіг: 2013
Двигун: 1.7 дизель
Кузов: універсал, 5 дв.

Змінив Кашкай 1.6 2012 бензин SE на Киа, оскільки в 2014 виходив ресталінговий Кашкай і мій 2012 швидше за все впав би в ціні, а так - "дякуючи уряду покращенців" я продав його на 1000 у.є. дороще ніж купував. І після пошуків подібних мій вибір впав на Кіа Спортедж, з доплатою в 2500 у.є. Перші враження були позитивні. Мяка машинка, чутлива в керуванні, а від турбіни я прозрів - мій кашкай просто тупак на трасі. Кінські сили однакові (115), а турбованих авто у мене не було - то відчуття прискорення просто чудові. Поки пробіг 5000 км. Особливих зауважень не було. Гарний сімейний автомобіль, як на мене. Якщо є бажання економити на солярі - не гнати більше 90-100 по трасі (4.3 л на 100 км.), по місту 6.6 л. в сердньому на 40 л проїзджаю 560 км по місту, але при цих цінах на паливо - приємно, але дорогувато. ЩЕ РАЗ повторюю - порівнюю з Кашкаєм, на якому поїздив 1.5 роки - особливої різниці не відчув, хоча пасажири на задніх сидіннях кажуть, що отримали більше місця і багажник постійно порожній, бо місце під запаску прийняло все, що я забажав покласти. Єдине, що не тішить - порожнеча в комфорті. Кнопки на рулі (в мене був і круіз і аудіо) відсутні. "Мєлочь, а не пріятно )))". Але без проблем можна доставити. Недоліком вважаю поганий огляд з лобового скла із за стійок, треба головою добре вертіти на пішохідних переходах, щоб ніхто на потрапив. І двері з першого разу не завжди зачиняться (не приємно, але не суттєво). В цілому - авто задоволений. Про надійність нічого ще не скажу, бо авто за 5 тис км оцінювати не варто.

Все влаштовує (читати відгук), крім описаних мінусів.

1. Огляб лобового скла.
2. Бідна комплектація (2013).
3. Двері з першого разу не завжди зачиняються.

Обговорити відгук про KIA Sportage 2013

Дима
21.01.2013

Приветствую всех кто интересуется данным авто! Уже прошло пару дней, как я выехал из салона на новеньком Спортейдже... Впечатления пока только положительные! Начитавшись много отзывов в интернете, боя читати відгук

Іван Грицан
04.04.2013

Вчера забрал свой Sportage. Что могу сказать о первых впечатлениях - машина большая! После Ford Focus первого поколения с габаритами беда)). Конечно, по традиции, поездили вчера по бориспольской и по читати відгук

Продаж б/у KIA Sportage

KIA Sportage 2021 KIA Sportage 24000$ 2021