Відгук KIA Rio 2017 1.4 бензин автоматична

13.02.2023
KIA Rio Hatchback
KIA Rio

Рік, пробіг: 2017, 55.000 км

Чомусь додати інфо до попереднього свого відгуку не можу, тому пишу новий, останній написаний відгук був на 24тис.км.

Зараз пробіг - 55 тис.км, авто обслуговується тільки на офіціалі раз в 7-8 тис. км. (так, це не дешево, але буде вся історія про авто для наступного власника, мінімально зрозуміла гарантія на виконання робіт та "+" коли буду збиратись продавати).

Середній розхід стабільний біля 7 літрів. Машинка ні разу не підвела, нічого до тепер навіть враховуючи наші дороги де грюкотить в салоні чи скрипить, руль не стерся, сідуха не просіла, комфорт їзди не змінився, з запчастинами проблем не було навіть в такі не легкі часи, ні по чому проблем не відбулось, пробіг звичайно не великий, але і ніяких мінусів не замітив.

Як і раніше єдиним мінусом в даному авто є низький кліренс переднього бампера, на всі бордюрки які б хотів не виїдеш. Дуже задоволений авто, але я і купляв його з розрахунком - простий - надійний.

Та класна тачка, в якій є все для повсякдення.

Низький кліренс переднього бампера, без поперекової підтримкі сидіння водія (не вау на дальні поїздки).

Порада покупцеві: Якщо потрібне надійне авто і не дороге в обслуговуванні авто, яке не буде виносити гроші з сімейного бюджету на ремонти - можете сміло купляти.

Обговорити відгук про KIA Rio Hatchback 2017

KIA Rio

Слава
Россия, Екатеринбург
15.05.2017

Приветствую всех обладателей данного авто. И раздумывающих над покупкой. Постараюсь писать объективно, кратко и по делу. . Итак, до этого владел такими авто - ваз 2115 (почти новая, с пробегом 20т читати відгук

Россия, Сочи
27.12.2017

Автомобиль выбирался по основному критерию-наличие автомата. Ну, а финансовые возможности в 750 000 р очертили круг претендентов на "прописку" в семье: Солярис, Рио и Рапид. Рассматривались в читати відгук

Продаж б/у KIA Rio

KIA Rio 2021 KIA Rio 18000$ 2021