Відгук KIA Rio 2017 1.4 бензин автоматична

20.01.2022
KIA Rio Hatchback
KIA Rio

Рік, пробіг: 2017, 24.000 км

Катаюсь на тачці вже рік, я другий власник, проїхав приблизно 10000км, вибір впав на це авто тому що потрібне було авто яке буде використовуватись в режимі великого міста в Європі, яке буде на автоматі та надійне з більш-їменш адекватним світлом, та 6 подушок безпеки.

До цього їздив на опель корса, форд мондео, джетта, хюндай купе, аккорд 7, прадо 120, тігуан та мб х164. Порівнювати буду тільки з корсою як ви можете зрозуміти. Вона була колись давно але залишила гарні враження. Явно сучасніша, для мене нормальний звичайний вигляд, фари лінзовані - світло адекватне, є клімат. Габарити зрозумілі. Середній розхід 7-7.5. Манера їзди разом з потоком як на трасі так і в місті. Для неї 100кс достатньо для спокійного пересування. Після 130км/год із-за того що легка приходиться ловити на трасі тому комфортна швидкість до 130км/год. Шумно при таких швидкостях. Але до до 80-90 нормально.

Посадка досить комфортна, мій ріст 177см, є isofix. 4 ступка переключає як любий гідротрансформатор. На трасі розхід міг б бути і менший але із-за 4 ступки обороти на швидкості 120-130 3.5 тисячі. Габарити відчувається дуже нормально. З мінусів погана шумка на високій швидкості, якість пластику самий дешевий, але за цей пробіг нічого не скрипить. Підвіска м'ягка. З ямами норм справляється. Мінус передній бампер з губою низько треба бути акуратним з бордюрами бо не на всі виїлеш. Якщо потрібна просто машина яка не буде вам парити мозок, дешева в обслуговуванні я б радив приглянутись. На поїздках дальше ніж 350км сідушка не сама комфортна бо немає поперекового підпору. Все що потрібно для просто пересування з точки А в точку Б є. Може їсти 92 бензин але тоді і динаміка інша. Не раджу такого робити.

Обговорити відгук про KIA Rio Hatchback 2017

KIA Rio

Слава
Россия, Екатеринбург
15.05.2017

Приветствую всех обладателей данного авто. И раздумывающих над покупкой. Постараюсь писать объективно, кратко и по делу. . Итак, до этого владел такими авто - ваз 2115 (почти новая, с пробегом 20т читати відгук

Россия, Сочи
27.12.2017

Автомобиль выбирался по основному критерию-наличие автомата. Ну, а финансовые возможности в 750 000 р очертили круг претендентов на "прописку" в семье: Солярис, Рио и Рапид. Рассматривались в читати відгук

Продаж б/у KIA Rio

KIA Rio 2021 KIA Rio 18000$ 2021